Sękate Wzgórza

Solucja i poradnik gry Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Eksploracja

Gry PC - Solucja - Dragon Age: Początek - Przebudzenie - Sękate wzgórza

Na Sękatych Wzgórzach nie czeka cię zbyt wiele walki. Poza parą zbirów (2), napotkasz tutaj jedynie głębinowce i jedną grupę mrocznych pomiotów (5). Nic, co stanowiłoby wyzwanie.

1 - przejście do mapy świata.

2 - "kaci". W tym miejscu spotkasz dwóch bandytów, którzy właśnie powiesili człowieka. Gdy tylko mężczyźni cię spostrzegą, zaatakują. Pozbawienie ich życia nie sprawi ci żadnego problemu.

3 - kufer. Wewnątrz znajdziesz trunek Erupcja lawy Hirola (świetny prezent dla Oghrena) oraz Wyrzucony list, który doda do twojego Kodeksu informacje o niejakim Darranie Lyle'u, a także rozpocznie zadanie Dawno pogrzebana przeszłość.

4 - torba. W środku znajdziesz na Talizman Micaha, który uruchomi zadanie Talizman na szcżęście.

5 - Sigrun. Po zbliżeniu się do tego miejsca zobaczysz, jak grupa mrocznych pomiotów ciągnie krasnoludzicę w stronę wejścia Kal'Hirol. Kobieta wyrwie się jednak z rąk wrogów i ucieknie w twoją stronę, co zmusi cię do walki z "żółtym" hurlokiem alfa i kilkoma jego poplecznikami.

Po rozprawieniu się z pomiotami Sigrun zaoferuje swoją pomoc przy eksploracji krasnoludzkiego thaigu. Jeżeli odmówisz, kobieta wejdzie do Kal'Hirol sama i już nigdy jej nie zobaczysz, dlatego też powinieneś ją przyjąć do drużyny - choćby tymczasowo.

6 - wejście do Kal'Hirol.

Wątek główny

Ostatnia z Legionu

W samych Sękatych Wzgórzach nie masz zbyt wiele do roboty - po prostu idź w kierunku wejścia do Kal'Hirol (6) i uratuj po drodze Sigrun (5).

Zad. poboczne

Dawno pogrzebana przeszłość

Zleceniodawca: brak. Zadanie otrzymasz po wyjęciu z kufra (3) Wyrzuconego listu.
Nagroda: 750 PD
Dodatkowe informacje: brak.
Opis: Czytając Wyrzucony list dowiesz się, że niejaki Darran Lyle znalazł kiedyś na Sękatych Wzgórzach "skarb" i zabrał go do Amarantu, by spieniężyć wartościowy przedmiot. Aby dowiedzieć się czegoś więcej o tym jegomościu będziesz musiał udać się do stolicy arlatu i skierować swe kroki do Świątyni Naszej Pani Odkupicielki. W tamtejszych rejestrach, znajdujących się w bibliotece, znajdziesz informacje o miejscu zamieszkania poszukiwacza skarbów - małym domku na przedmieściu Amarantu. Kiedy tam dotrzesz, na zewnątrz chałupy dostrzeżesz "pączkowaną ziemię", a w niej - Pierścień subtelności. Zabranie przedmiotu zakończy zadanie i zapewni ci 750 PD.

Talizman na szczęście

Zleceniodawca: brak. Zadanie otrzymasz po wyjęciu z torby (3) Talizmanu Micaha.
Nagroda: 250 PD
Dodatkowe informacje: brak.
Opis: W torbie (4) znajdziesz Talizman Micaha. Jak sama nazwa wskazuje, przedmiot należy do łowcy, który przebywa na podgrodziu miasta Amarant. Jeśli zwrócisz mu amulet, otrzymasz w nagrodę 250 PD. I to by było na tyle.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: SpecjalizacjeTalentyTowarzyszeUmiejętnościZaklęcia