Ziemie banna Lorena

Solucja i poradnik gry Dragon Age: Początek

"Powrót do Ostagaru" rozpoczyna się na ziemiach banna Lorena, a konkretnie w lokacji oznaczonej jako "Wojna domowa". Po dotarciu na miejsce zobaczysz scenę, na której grupa żołnierzy dobija więźnia. Chwilę później zwrócą się ku tobie - możesz z nimi walczyć lub pozwolić im odejść w spokoju.

Po pozbyciu się ludzi Loghaina podejdź do umierającego więźnia. Okaże się, że to Elric Maraigne - członek osobistej straży króla Cailana, który przeżył bitwę pod Ostagarem tylko dlatego, że uciekł z pola walki krótko po zdradzie Loghaina. Elric wyzna ci, że ostatniej nocy przed feralną batalią Cailan powierzył mu klucz do królewskiej skrzyni - jest on ukryty w obozie. Żołnierz chciałby, abyś odnalazł kufer należący króla i odzyskał jego rzeczy z rąk mrocznych pomiotów. To ostatnia wola Elrika.

Kiedy opuścisz ziemie banna Lorena, będziesz mógł po raz kolejny wybrać się do Ostagaru, choć tym razem opanowanego przez mroczne pomioty.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry Dragon Age: Początek

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: AtrybutyBestiariuszDLCDoświadczenieKlasyKodeksPochodzenieRasySpecjalizacjeŚwiatTalentyTowarzyszeUmiejętnościZaklęcia