Rytualny czar iluzji

Solucja i poradnik gry TES V: Skyrim

Wstęp

Zadanie to możesz otrzymać od Drevisa Nalorena, jednak dopiero, gdy twoja umiejętność Iluzji osiągnie wartość 100 pkt. Jest to swego rodzaju bug, który został naprawiony przez Unnoficial Skyrim Patch 1.2.6. Po jego instalacji zadanie będzie można rozpocząć po osiągnięciu 90 pkt umiejętności, tak jak ma to miejsce w przypadku innych zadań powiązanych z rytualnymi czarami.

Opis

Osiągnąwszy stosowny poziom umiejętności czarów Iluzji porozmawiaj z Drevisem Nalorenem na temat dalszej nauki. Ten nauczy cię zaklęcia Dziesiątego Oka i poleci odnaleźć za jego pomocą cztery księgi dotyczące magii iluzji. Warto zauważyć, że owe tomiszcza możesz dostrzec jedynie przez 30 sekund po rzuceniu zaklęcia. Oto przybliżone miejsca, gdzie mogą znajdować się księgi, choć miej na uwadze, że ich lokalizacje są w pewnym stopniu losowe i mogą nieznacznie się różnić od niżej opisanych:

  • Na stoliku w Arcanaeum, w zachodniej części zewnątrznego "kręgu" komnaty.
  • Obok ławki, na wyższym piętrze Komnaty Osiągnięć.
  • Na beczce w magazynie Komnaty Spokoju, dokładnie naprzeciwko pokoju z Magicznym Katalizatorem.
  • Na stoliku przy Kuźni Atronacha w Midden.

Zebrawszy wszystkie 4 księgi odnieś je do Drevisa Nalorena. Dunmer nauczy cię jednego z czterech mistrzowskich zaklęć iluzji - Harmonii, Histerii, Wezwania do walki lub Zamętu. Pozostałe będziesz mógł od niego odkupić.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry TES V: Skyrim

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: AtrybutyBibliotekaDLCEkwipunekKsięgi umiejętnościLikantropiaMagiaMiastaOsiągnięciaPrzestępstwaRasyRodzinaSmocze KrzykiTrenerzyTworzenie postaciUmiejętnościWampiryzmZaklęciaZaklinanie