Pod stołem

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 15.04.2015 02:30

Wstęp

Zadanie to otrzymasz od Romlyna Dretha, pracownika Miodosytni Czarnych-Róż w Pękninie.

Opis

W budynku Miodosytni Czarnych-Róż natrafisz na ulotkę, która wspomina o konsekwencjach dla złodzieja penetrującego ostatnio magazyn przedsiębiorstwa. Porozmawiaj o tym z Romlynem Drethem. Kiedy go przyciśniesz, Dunmer przyzna się, że to on podkrada miód, by sprzedawać go potem na czarnym rynku. Sytuacja stała się jednak na tyle gorąca, że Romlyn nie może sobie pozwolić na wywiezienie z Pękniny kolejnej dostawy. W związku z tym Dunmer zaprosi cię do współpracy - jeśli się zgodzisz, otrzymasz niniejsze zadanie.

Misja jest banalnie prosta: wystarczy udać się do gospody Vilemyr w Ivarstead i przekazać beczułkę trunku jej gospodarzowi, Wilhelmowi. Karczmarz podziękuje ci za dostawę i wręczy nagrodę w postaci losowego naszyjnika. Zadanie zostanie zakończone, lecz tego rodzaju dostawy będziesz mógł od tej pory wykonywać regularnie.

Istnieje także alternatywna opcja rozwiązania tej misji. Kiedy Romlyn wręczy ci kradziony miód, udaj się do Indaryna i opowiedz o wszystkim. Kierownik Miodosytni podziękuje ci za informację i wręczy losowe klejnoty, zaś Romlyn Dreth wyląduje w miejscowym lochu.