Tajemnica Faliona

Solucja i poradnik gry TES V: Skyrim

Wstęp

Falion jest mistrzem magii mieszkajacym w Morthal. Od mieszkańców miasteczka dowiesz się, że czarodziej zwykł opuszczać nocą swój dom i kierować się na bagna. Podążenie za nim zainicjuje to zadanie.

 

Opis

Aby "przydybać" Faliona, ukryj się za jego domem przed godziną 1:00 w nocy. Gdy czarodziej opuści swe lokum, powoli i bezszelestnie podążaj za nim. Falion dotrze do magicznego kręgu położonego na bagnach, na północny-zachód od Morthal. Na miejscu porozmawiaj z nim. Czarodziej zażąda, abyś nie przerywał mu pracy i nie wspominał nikomu o swoim odkryciu. Możesz się na to zgodzić lub wymusić za milczenie 200 szt. złota.

Nawet jeśli wyłudziłeś od Faliona dwie setki septimów, nic nie stoi na przeszkodzie, aby o podejrzanym procederze poinfomorwać jarla Morthal. Bez względu na to, kto będzie aktualnie piastował to stanowisko, Falion otrzyma pierwsze i zarazem ostatnie spostrzeżenie - albo porzuci swoją praktykę, albo czeka go "coś niemiłego". Czarodziej obieca wyrzec się nocnych eskapad, lecz tak naprawdę nigdy z nich nie zrezygnuje. Mimo wszystko, zadanie w tym momencie dobiegnie końca.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.