To zawsze tam było

Solucja i poradnik gry TES V: Skyrim

Wstęp

Revyn Sadri, który prowadzi w Wichrowym Tronie sklep Używane towary Sadriego, zawsze zapewnia swoich klientów o legalności prowadzonego interesu. Jeżeli jednak zapytasz go o pochodzenie oferowanych przedmiotów, Sadri przyzna, że wpadł ostatnio w kłopoty. To zainicjuje niniejsze zadanie.

Opis

Problem Sadriego polega na tym, że odkupił ostatnio pewien pierścień, który okazał się później niezwykle podobny do skradzionej niedawno biżuterii Violi Giordano. Oczywiście Dunmer chciałby zwrócić Cesarskiej jej własność, jednakże jest przekonany, że i tak zostałby oskarżony o kradzież. Jakie jest więc rozwiązanie? Włamać się do posiadłości Giordano i odłożyć pierścień na miejsce. Masz dwie opcje wykonania tej misji.

Pomoc Sadriemu

Możesz wykonać wszystko zgodnie z planem Dunmera. W tym celu musisz dostać się do położonego w zachodniej częśći Wichrowego Tronu domu rodziny Giordano. Drzwi będą zamknięte na ekspercki lub mistrzowski zamek - złam go, lub ukradnij klucz Violi, która zazwyczaj kręci się w okolicy domu lub przebywa w Gospodzie pod Knotem.

Po wejściu do środka odwróć się w prawo i podejdź do pobliskiej komody. Otwórz ja i umieść tam otrzymany od Sadriego pierścień. Następnie wróć do Dunmera i poinformuj go o pomyślnym ukończeniu zadania. Otrzymasz złoto, którego liczba jest uzależniona od poziomu postaci, a także dozgonną wdzięczność sklepikarza. Ten drugi profit objawi się przede wszystkim w postaci lepszych cen w sklepie Sadriego oraz możliwości trenowania z Dunmerem Retoryki.

Zdradzenie Sadriego

Alternatywna opcja polega na zdradzeniu Dunmera i oddaniu pierścienia bezpośrednio w ręce Violi Giordano. Szlachcianka nie będzie specjalna ucieszona z odnalezienia zguby, za to obieca donieść o wszystkim jarlowi i tym samym mocno utrudnić życie Sadriego. W ramach nagrody otrzymasz niewielką sumę złota (zależną od twojego poziomu) oraz wdzięczność samej Giordano. Niestety, całkowicie niewymierną. Licz się również z tym, że staniesz się niemile widzianym klientem Używanych towarów Sadriego.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry TES V: Skyrim

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: AtrybutyBibliotekaDLCEkwipunekKsięgi umiejętnościLikantropiaMagiaMiastaOsiągnięciaPrzestępstwaRasyRodzinaSmocze KrzykiTrenerzyTworzenie postaciUmiejętnościWampiryzmZaklęciaZaklinanie