Oczyszczenie

Solucja i poradnik gry TES V: Skyrim

Wstęp

Zadanie to możesz otrzymać od Farkasa lub Vilkasa po wykonaniu misji Chwała poległym.

 

Opis

Kiedy zapytasz Farkasa lub Vilkasa o pracę, zauważysz, że coś bardzo ciąży na sercu twojemu rozmówcy. Wypytaj o powody zmartwień. Każdy z braci przyzna, że długo rozmyślał nad decyzją Kodlaka i doszedł do wniosku, że również chciałby wyleczyć się z likantropii.

Pozbycie się duszy wilka będzie przebiegało tak samo jak w czasie misji Chwała poległym. Jeśli posiadasz przy sobie Głowę wiedźmy z Glenmoril, Towarzysz od razu zachęci cię do wyprawy do Grobowca Ysgramora. Jeżeli zaś brakuje ci owego "składnika", wojownik zasugeruje, aby czym prędzej udać się do Sabatu Glenmoril i zdobyć świeżą głowę.

Koniec końców, twoim ostatecznym celem wyprawy będzie Grobowiec Ysgramora. Wrzuć głowę wiedźmy do Płomieni Herolda, a następnie pokonaj duszę wilka. Kiedy bitwa zakończy się, Vilkas/Farkas poinfomuje cię o niebywałej uldze i podziękuje za pomoc. Żadnej innej nagrody nie otrzymasz.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.