Zaginiony relikt

Solucja i poradnik gry The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard

Wstęp

Zadanie to otrzymasz od Florentiusa Baeniusa, którego spotkasz na terenie Fortu Dawnguard. Oczywiście wcześniej musisz ukończyć misje Wzmacnianie szeregów i Starożytna technologia, a także wykonać kilka przysług dla Sorine Jurard i Gunmara.

 

Opis

Florentius jest wielkim miłośnikiem ksiąg, w efekcie czego w bibliotece Fortu Dawnguard czuje się jak ryba w wodzie. Ostatnio udało mu się odkryć - oczywiście z pomocą Arkaya - informacje na temat kilku całkiem ciekawych artefaktów. Uczony chciałby, abyś je odzyskał. Mowa tutaj o takich przedmiotach jak:

  • Młot runiczny Obrońców Świtu,
  • Runiczna tarcza Obrońców Świtu,
  • Runiczny topór Obrońców Świtu.

Zdobycie każdego z w/w artefaktów wymaga wyprawy do losowych ruin, kryjówki bandytów/wilkołaków/wampirów/falmerów i dotarcie do kufra bossa, w którym będzie ukryty poszukiwany przedmiot. Znajdźkę odnieś Florentiusowi, a ten w ramach nagrody pozwoli ci ją zatrzymać.

Warto zauważyć, że każda z trzech części niniejszego zadania doda do twojego dziennika "nową" misję o takim samym tytule, choć technicznie rzecz biorąc, jest to jedno i to samo zadanie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.