Królewskie Siły Powietrzne

Solucja i poradnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z kamienia

Wstęp

Na północny-wschód od Oxenfurtu odnajdziesz ruiny strażnicy Vikk (1). Gdy się do niej zbliżysz, zostaniesz zaatakowany przez szwadron harpii (poz. 34) i erynii (poz. 34). Kiedy zabijesz potwory, rozejrzyj się w okolicy zachodniego wejścia do dawnej warowni. Odkryjesz tam zwłoki, a przy nich Dziennik laboratoryjny Nicolasa Vogela oraz Klucz do skrzynki. Lektura diariusza aktywuje niniejsze zadanie.

Mapy

Zachodnia Redania

1 - Strażnica Vikk.

 

Opis przejścia

Dzięki lekturze dziennika dowiesz się, że niedoszły hodowca harpii miał na szczycie strażnicy skrytkę ze środkami "na czarną godzinę". Szkoda byłoby nie sprawdzić, czy nadal tam jest, prawda? Korzystając z zawalonych ścian i przegniłych bele, wespnij się na sam szczyt budowli. Tam, tuż obok gniazda harpii, odnajdziesz kufer, a w nim m.in. levelowaną wersję Spodni Księżyca w Nowiu, Schemat: Kamień runiczny Pieróg i kilka innych, losowych przedmiotów. Opróżnienie skrytki będzie równoznaczne z ukończeniem tego mini-zadania.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.