Skazani na Drakenborg

Solucja i poradnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z kamienia

Wstęp

Wewnątrz Jadowego Wykrotu (1) napotkasz ogromny rój arachnomorfów (poz. 34), z którymi będziesz musiał się rozprawić. Natkniesz się również na zwłoki, przy których znajdziesz Pogięty klucz i Pożółkły list. Lektura tego ostatniego aktywuje niniejsze zadanie.

Mapy

Zachodnia Redania

1 - Jadowy Wykrot.

Jadowy Wykrot

1 - wyjście na zewnątrz.

2 - zwłoki. Odnajdziesz przy nich Pogięty klucz i Pożółkły list.

3 - Nefryt. Wydobycie go jest związane z zadaniem pobocznym Zaklinanie: Jakość kosztuje

4 - skrytka.

 

Opis przejścia

Z listu dowiesz się, że gdzieś w głębi jaskini ukryto pokaźny skarb, po który raczej już nikt się nie zgłosi. Idź zatem przed siebie i likwiduj, najlepiej z pomocą Znaku Igni, kolejne arachnomorfy. W pieczarze na końcu długiego tunelu (4) napotkasz kolejnego pajęczaka, ale tym razem naprawdę okazałych rozmiarów (poz. 34). Potyczka nie powinna jednak stanowić większego wyzwania - zwłaszcza jeśli jesteś wyposażony w Wyśmienitą Wilgę (a powinieneś być!). Kiedy ogromne truchło zalegnie na ziemi, pozostanie ci już tylko dobranie się do skrytki. Wewnątrz kufra odnajdziesz 456 florenów oraz trochę losowych łupów. Gdy opróżnisz schowek, zadanie zostanie zaliczone.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.