Kolekcjoner

Solucja i poradnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z kamienia

Wstęp

Podczas misji Sezamie, otwórz się! przyjdzie ci wziąć udział w licytacji kilku ciekawych przedmiotów. Jeśli tuż przed rozpoczęciem aukcji zyskasz uznanie Yaromira, ten zdradzi ci, że niejaki Marcus T. K. Hodgson jest wielkim miłośnikiem malarstwa van Rogha. Jeśli następnie wylicytujesz obraz "Gwiaździsta noc nad Pontarem", otrzymasz ninijesze zadanie.

 

Opis przejścia

Tak naprawdę jedynym co musisz zrobić, aby ukończyć to zdanie, jest sprzedaż obrazu wspomnianemu kolekcjonerowi. Marcus T. K. Hodgson posiada swój skład z książkami przy novigradzkim rynku. Kiedy poinformujesz go o chęci odsprzedania obrazu van Rogha, ten nie będzie wahał się ani chwili! Od księgarza otrzymasz 500 novigradzkich koron oraz Zakonserwowane trofeum z szarleja. Na twoje konto wpłynie również 100 PD.

Na marginesie warto dodać, że obrazu wcale nie musisz sprzedawać. Później, w dodatku Krew i wino, malowidło będzie mogło przyozdobić twoją własnę rezydencję. Sęk w tym, że w takim wypadku niniejsze zadanie pozostanie niezakończone.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.