W księżycową jasną noc

Solucja i poradnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z kamienia

Wstęp

Pod koniec misji Hulaj dusza! Shani postanowi wykpić się od rozmowy z Gaunterem O'Dimem koniecznością zajęcia się panną młodą. Pan Lusterko zasugeruje, abyś poszedł za dziewczyną i najlepiej zabrał jej coś na rozweselenie - alkohol albo kwiaty. Po zakończeniu tej rozmowy otrzymasz niniejsze zadanie.

 

Opis przejścia

Na początek na twojej mapie pokażą się cztery miejsca z potencjalnymi prezentami dla Shani. Są to rumianek, miód pitny, jarzębinówka oraz gałązka jarzębiny. Jeśli wschłuchałeś się w słowa medyczki niedługo po przybyciu na wesele, powinieneś wiedzieć, że szczególnie dobrym podarkiem będą dwa ostatnie spośród wymienionych przedmiotów. Tak naprawdę ten wybór nie ma jednak wielkiego znaczenia. Zabierz to, co uważasz za stosowne, i ruszaj na spotkanie z Shani. W międzyczasie otrzymasz 150 PD.

Rudowłosa piękność bardzo ucieszy się z twojego prezentu, co rozpocznie długi spacer wypełniony rozmową o niej i o Geralcie, o Witoldzie oraz ostatnich wydarzeniach. W końcu pocałujesz Shani. Wówczas staniesz przed ważnym wyborem:

  • Jeśli powiesz, że pocałunek cię nie zadowoli, noc spędzisz w ramionach medyczki.
  • Jeśli powiesz, że powinniście już wracać, Shani zgodzi się z twoją sugestią i nie dojdzie już do żadnego zbliżenia.

Jeśli zdecydowałeś się na pierwszą opcję, a wcześniej podarowałeś przyjaciółce alkohol, ta wyciągnie teraz kolejną butelkę. W takim wypadku możesz stwierdzić, że nie powinna mieszać, lub zachęcić ją do podzielenia się trunkiem. Tej drugiej opcji zdecydowanie nie polecam, ponieważ poskutkuje ona tym, że podczas miłosnych uniesień dziewczyna poczuje zew natury i zwymiotuje. Wprawdzie romans zakończy sie sukcesem, ale niesmak i tak pozostanie.

Następnego ranka Shani nie będzie zbyt rozmowna. Przed rozstaniem poprosisz ją jeszcze, by spróbowała dowiedzieć się czegoś więcej o Olgierdzie oraz ciążącej na nim klątwie. Zakończenie rozmowy będzie równoznaczne z ukończeniem misji, a także zastrzykiem w postaci 150 PD.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.