Poszukiwania: Schematy ulepszeń rynsztunku szkoły kota I

Solucja i poradnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Eksploracja

Wolne Miasto Novigrad

Gry PC - Solucja i poradnik - Wiedźmin 3: Dziki Gon - Rynsztunek - Poszukiwania: Schematy ulepszeń rynsztunku szkoły kota I - Velen

1 - mieszkanie na piętrze.

Velen

Gry PC - Solucja i poradnik - Wiedźmin 3: Dziki Gon - Rynsztunek - Poszukiwania: Schematy ulepszeń rynsztunku szkoły kota I - Velen

2 - Zniszczona rezydencja Aeramasa.

3 - jaskinia (leże wiwern).

Wstęp

Zadanie to otrzymasz automatycznie, gdy zapoznasz się z Pierwszą mapą Adalberta Kermitha, którą możesz nabyć u kupca we wsi Konary, lub gdy odnajdziesz jeden z poniższych schematów.

 

Opis

Ulepszony rynsztunek szkoły kota staje się dostępny dla postaci, które awansują na 23 poziom doświadczenia. Celem niniejszej misji jest zdobycie połowy dostępnych schematów; drugą połowę odnajdziesz, wykonując zadanie Poszukiwania: Schematy ulepszeń rynsztunku szkoły kota II.

Aby ukończyć niniejszą misję, musisz odwiedzić trzy miejsca:

  • Mieszkanie w Novigradzie (1) - być może to nieco zaskakujące, ale jeden ze schematów znajduje sie w zwykłym mieszkaniu! Udaj się do Novigradu, a dokładnie do jego wschodniej części. W pobliżu Bramy Oxenfurckiej odszukaj wysoki budynek z niewielkim ogródkiem, a następnie rozejrzyj się za drabiną. Użyj jej, by dostać się do górnej części budynku i przejdź przez jedyne dostępne drzwi. Po wejściu do czyjegoś domu udaj się po schodach na następne piętro, gdzie odnajdziesz wreszcie kufer, a w nim Schemat: Ulepszony srebrny miecz wiedźmińskiego cechu kota.
  • Zniszczona rezydencja Aeramasa (2) - zgliszcza posiadłości należącej niegdyś do czarodzieja Aeramasa znajdziesz dokładnie na wschód od Oxenfurtu. Miejsce to możesz odwiedzić przy okazji przechodzenia misji pobocznej Nabiał i ciemne siły. O ile jednak wykonanie w/w zadania wymaga spenetrowania podziemi należących do zabitego maga, o tyle Schemat: Ulepszona zbroja wiedźmińskiego cechu kota, znajduje się na powierzchni. Wystarczy wejść na najwyższą kondygnację ruin rezydencji i odszukać stosowną skrzynię, która stoi tuż obok regału z książkami.
  • Jaskinia (3) - ostatni ze schematów niezbędnych do ukończenia niniejszej misji również znajduje się we wschodnim Velen, a dokładnie w jaskini położonej na wschód od zrujnowanej wsi Toderas. Warto zauważyć, że przy okazji wizyty w pieczarze możesz od razu wykonać Zlecenie: Zmora kupieckiego traktu, aczkolwiek jeśli zależy ci na samym schemacie, konfrontacja z wiwernami nie jest konieczna. W kufrze, na który natkniesz się w północnej odnodze podziemnych tuneli (patrz mapa przy opisie w/w zadania), odnajdziesz Schemat: Ulepszone buty wiedźmińskiego cechu kota.

Po zebraniu wszystkich trzech schematów ulepszeń zadanie zostanie zaliczone.


Mrozie


Opublikowano:

Zobacz komentarze ()
Ostatnia aktualizacja:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.