Gry PC: Vademecum

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Vademecum Wiedźmina 3 zawiera w sobie szereg porad związanych z niełatwą sztuką przetrwania na spowitym wojną pograniczu Królestw Północy i Nilfgaardu oraz Wyspach Skellige.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z kamienia

W vademecum dodatku Serca z kamienia znajdziesz wszystkie informacje, jakie mogą ci się przydać w czasie tej krótkiej, lecz niezwykle intensywnej przygody.

Neverwinter Nights

Niniejsze vademecum gracza jest kompletnym przewodnikiem po Neverwinter Nights. Można z nim znaleźć dokładne informacje na temat rozwoju postaci, włączając w to atuty, cechy, klasy czy rasy, jak również charakterystyki dostępnych towarzyszy i wiele więcej.

Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide

Vademecum gracza Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide stanowi pełne kompendium wiedzy na temat nowości, które można znaleźć w pierwszym oficjalnym dodatku do kultowej gry BioWare'u.

The Bard's Tale IV: Barrows Deep

The Bard's Tale IV: Barrows Deep jest grą o dość złożonej mechanice i nienajlepszym samouczku. Archetypy, zaklęcia, umiejętności, zagadki, tajniki turowego systemu walki.

Baldur's Gate

Bohaterowie NiezależniCechyCharakteryCzaryEkwipunekKlasyRasyUmiejętności

Baldur's Gate II: Cienie Amn

Bohaterowie niezależniCechyCharakteryCzaryEkwipunekKlasyKuźnia CromwellaRasyRomanseTaktykaUmiejętnościZagadka pantalonów

Baldur's Gate II: Tron Bhaala

EpilogiSfera kieszeniowaŚwiecuszkiZdolności

Diablo II

NajemnicySłownik skrótów

Strony: 1 2 3 Ostatnia »