Mag

Vademecum gry Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Mag bitewny

Gry PC - Vademecum - Dragon Age: Początek - Przebudzenie - Specjalizacje - Mag bitewny

Niektórzy magowie specjalizują się w zaklęciach, które pozwalają im walczyć na dystans. Magowie bitewni dla odmiany wolą rzucić się w wir bitwy wraz z kompanami, aby widzieć strach w oczach przeciwników. Ich zaklęcia koncentrują się głównie na wspieraniu szans przeżycia rzucającego na polu walki, jak również na kontrolowaniu bezpośredniego otoczenia.

Premia za specjalizację: +2 magia, mała regeneracja zdrowia podczas walki
Jak odblokować: specjalizacji tej można się nauczyć poprzez lekturę księgi Podręcznik: Mag bitewny, która jest do nabycia u ambasador Cery w sali tronowej Twierdzy Czuwania.

Opiekun

Gry PC - Vademecum - Dragon Age: Początek - Przebudzenie - Specjalizacje - Opiekun

Każdy dalijski klan posiada opiekuna--swego rodzaju mentora, którego zadaniem jest przechowanie pradawnej elfickiej wiedzy. Wyjątkowo rzadko zdarza się, że opiekun nauczy kogoś spoza klanu specyficznego dalijskiego pojmowania magii natury, której sednem jest panowanie nad korzeniami pod powierzchnią ziemi.

Premia za specjalizację: +1 do magii, +3 do odporności psychicznej
Jak odblokować: specjalizacji tej można się nauczyć poprzez lekturę księgi Podręcznik: Opiekun, która jest do nabycia u Mistrza Henley'a w dzielnicy targowej miasta Amarant.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: SpecjalizacjeTalentyTowarzyszeUmiejętnościZaklęcia