Nathaniel Howe

Vademecum gry Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Gry PC - Vademecum - Dragon Age: Początek - Przebudzenie - Towarzysze - Nathaniel Howe

Ród Howe'ów był niegdyś powszechnie znany i powarzany jako zarządcy swoich ziem i obrońcy wolności swojego ludu. Jednakże później arl Rendon Howe zdradził teyrna Wysokoża, przywłaszczył sobie tytuł, który do niego nie należał, a także dołożył swoje trzy grosze do królobójstwa; za swoje czyny został zgłazony. Był jednak szczęśliwecem, bowiem nie dożył czasów, gdy jego nazwisko obrzucano błotem, zaś jego rodzine pozbawiono tytułów i majątku. To syn Rendona, Nathaniel, najbardziej pokutuje za grzechy swego ojca. Pozostawiono go z niczym - pariasa, który musi stać się samodzielny, aby przeżyć. Jedyne co wie, to fakt, że jego ukochany ojciec zginął z rąk Szarych Strażników, a teraz ci mordercy wprowadzają się do jego rodzinnego domu.

Początkowe atrybuty: (na 19. poziomie)

  • Siła: 25
  • Zręczność: 36
  • Siła woli: 21
  • Magia: 11
  • Spryt: 30
  • Kondycja: 10

Przyłączenie do drużyny: Nathaniel jest złodziejem, który został schwytany w Twierdzy Czuwania na chwilę przed atakiem mrocznych pomiotów. O jego losie zdecydujesz wykonując zadanie Więzień - jedną z możliwych opcji jest Prawo Werbunku i przyłączenie młodego Howe'a do drużyny.

EnklawaNetwork: W chwili, kiedy poznasz Nathaniela, nie będziesz miał okazji zwerbować żadnego innego łotrzyka, toteż przyjęcie go do druzyny wydaje się być oczywistym wyborem. Jest lepszy od Sigrun, jeśli chodzi o umiejętności typowo złodziejskie, a ponadto jestz decydowanie najlepszą postacią dystansową w dodatku Przebudzenie.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: SpecjalizacjeTalentyTowarzyszeUmiejętnościZaklęcia