Oghren

Vademecum gry Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Gry PC - Vademecum - Dragon Age: Początek - Przebudzenie - Towarzysze - Oghren

Oghren z Orzammaru znany jest w całym Fereldenie jako ten, który stanął do walki u boku bohaterskiego Szarego Strażnika, który powstrzymał piątą Plagę. Jedni twierdzą, że Oghren odegrał istotną rolę w tych dramatycznych wydarzeniach i że aktywnie wspierał bohaterskiego Strażnika, inni zaś, że swą sławę zawdzięcza jedynie towarzyszom. Wszyscy zgadzają się jednak co do jednego – podczas bitwy ten waleczny krasnolud przeistacza się w prawdziwą bestię, a wypić jest w stanie tak wiele, że ludziom ciężko jest to sobie wyobrazić. Po pokonaniu Arcydemona Oghren ustatkował się i zamieszkał wraz ze swą dawną miłością Felsi oraz dziećmi. Jego przyjaciele twierdzą, że był naprawdę szczęśliwy, a przynajmniej przez pewien czas. Oghren jest jednak urodzonym wojownikiem, dlatego też nie minęło zbyt wiele czasu, nim znów zapragnął powrócić do dawnego życia.

Początkowe atrybuty: (na 18. poziomie)

  • Siła: 46
  • Zręczność: 18
  • Siła woli: 23
  • Magia: 10
  • Spryt: 10
  • Kondycja: 23

Przyłączenie do drużyny: Walczącego z pomiotami Oghrena spotkasz podczas bitwy o Twierdzę Czuwania. Kiedy pomożesz mu rozprawić się z wrogami, krasnolud zaproponuje ponowne przyłączenie do drużyny.

EnklawaNetwork: "Wielki powrót Oghrena" - tak krótko można określić ponowne pojawienie się tej postaci w Przebudzenie. Krasnolud jeszcze więcej pije, jego żarty są jeszcze bardziej rubaszne, ale też i jest o wiele lepszym wojownikiem. Oghren to ktoś, kogo po prostu nie da się nie lubić, a przy tym doskonały "czołg". Warty polecenia każdej drużynie.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: SpecjalizacjeTalentyTowarzyszeUmiejętnościZaklęcia