Sigrun

Vademecum gry Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Gry PC - Vademecum - Dragon Age: Początek - Przebudzenie - Towarzysze - Sigrun

Jest tylko jeden sposób opuszczenia szeregów Legionu Umarłych, ofiara zmazująca wszelką winę – poświęcić życie w walce z wrogami Orzammaru. Sigrun pragnie dowieść, że jest kimś więcej niż pierwszą lepszą mieszkanką rynsztoka, ale nie tak łatwo rzucić się w bój, którego celem jest śmierć. Zwłaszcza jeśli jest się bezkastowcem, od dziecka przyzwyczajonym do walki o przetrwanie, po którym w dodatku nikt nie będzie płakał.

Początkowe atrybuty: (na 21. poziomie)

  • Siła: 41
  • Zręczność: 39
  • Siła woli: 18
  • Magia: 10
  • Spryt: 15
  • Kondycja: 15

Przyłączenie do drużyny: Podczas wędrówki przez Sękate Wzgórza, nieopodal wejścia do Kal'Hirol, zobaczysz grupę mrocznych pomiotów ciągnących za sobą krasnoludzką kobietę. Uratuj ją i obiecaj pomoc przy eksploracji podziemnej fortecy, a Sigrun dołączy do twojej drużyny.

EnklawaNetwork: Sigrun jest zdecydowanie słabsza od Nathaniela, jeśli chodzi o umiejętności złodziejskie. Nie jest też postacią specjalnie barwną. Sigrun to jednak jedyna bohaterka Przebudzenia, która wykorzystuje w walce dwie bronie, więc jeśli potrzebujesz tego typu "wojownika", członki Legionu Umarłych będzie dobrym wyborem. W innym wypadku raczej się nie sprawdzi.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: SpecjalizacjeTalentyTowarzyszeUmiejętnościZaklęcia