Shale

Vademecum gry Dragon Age: Początek

Gry PC - Vademecum - Dragon Age: Początek - Towarzysze - Shale

Opanowana przez mroczny pomiot wioska Honnleath skrywa sekret - zapomniana kamienna figura umieszczona w samym jego centrum w rzeczywistości jest zaklętym golemem. Przyłącz tą potężną postać do swojej drużyny, uwolnij jej moc oraz odkryj tajemniczą przeszłość. Przedstawiamy nową członkinię drużyny, golemicę Shale, która - dzięki swym niszczycielskim umiejętnościom - całkiem odmieni Twój styl gry. Nowe zadania zabiorą Cię w podróż przez uśpione miasteczko skrywające tajemnice krasnoludzkiego miasta. Zdobędziesz nowe przedmioty, nowe osiągnięcia i nie tylko!

Początkowe atrybuty: (na 8. poziomie)

  • Siła: 24
  • Zręczność: 13
  • Siła woli: 10
  • Magia: 10
  • Spryt: 10
  • Kondycja: 29

Przyłączenie do drużyny: Pierwsze, co musisz zrobić, to zainstalować DLC pt. Kamienny więzień. Kiedy to zrobisz, musisz udać się do wioski Honnleath i rozwiązać zagadkę, będącą jednocześnie wątkiem głównym dodatku.

EN: Shale to bardzo ciekawa opcja - skuteczna zarówno w bezpośredniej walce, jak i przy atakowaniu dystansu. Szkoda, że niewiele można zrobić w kwestii jej wyglądu (jedynie zmienić kryształy, z których korzysta), jednak golemica nadrabia to specyficznym humorem i... nienawiścią do gołębi. Jest to jedna z najbardziej zapadających w pamięć postaci - warto z nią spędzić co najmniej kilka chwil.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry Dragon Age: Początek

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: AtrybutyBestiariuszDLCDoświadczenieKlasyKodeksPochodzenieRasySpecjalizacjeŚwiatTalentyTowarzyszeUmiejętnościZaklęcia