DLC

Vademecum gry Gra o tron

Po wydaniu Gry o tron studio Cyanide stworzyło jeszcze 3 DLC. Niestety, tylko jeden z dodatków ma charakter nowej przygody - pozostałe dwa to bonusowe zestawy ekwipunku oraz nowe rodzaje ogarów, które co najwyzej mogą w niewielkim stopniu urozmaicić rozgrywkę.

Za Murem (Więzy krwi)

Gry PC - Vademecum - Gra o tron - DLC - Za Murem (Więzy krwi)

Udaj się w podróż za Mur, 10 lat przed wydarzeniami oryginalnej Gry o tron!

Poznaj mroczną przeszłość Morsa Westforda wędrując na odległe terytoria Dzikich w ramach niebezpiecznej misji... Tej samej misji, podczas której Mors zapracował na swój przydomek. Powiększ swoje doświadczenia z Grą o tron i dowiedz się więcej o pochodzeniu blizn Morsa “Rzeźnika” Westforda!

Oryginalna nazwa: Beyond the Wall (Blood Bound)
Data wydania: 8.11.2012
Cena: 4,99€

Zestaw broni

Gry PC - Vademecum - Gra o tron - DLC - Zestaw broni

Weapon Pack zapewnia dostęp do 14 ekskluzywnych broni (mieczy, toporów, młotów, tarcz, kusz...) z unikatowymi charakterystykami i wyglądem. Te rzadkie bronie o renomowanym pochodzeniu znajdziesz w ofercie kupca, który podróżuje pomiędzy Czarnym Zamkiem, Królewską Przystanią oraz Riverspring.

Oryginalna nazwa: Weapon Pack
Data wydania: 5.10.2012
Cena: 0,99€

Zestaw psów

Gry PC - Vademecum - Gra o tron - DLC - Zestaw psów

Zmień psa należącego do Morsa w prawdziwą maszynę do zabijania dzięki pakietowi DLC: Dog Pack! Dzięki tym 2 dodatkowym nakładkom - Mastiff znad Oka Boga i Pies Dornijski — pies należący do Morsa wytropi twoich wrogów z klasą!

Oryginalna nazwa: Dog Pack
Data wydania: 2.07.2012
Cena: 2,99€


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.