Ulepszenia

Vademecum gry Mass Effect 2

Po wykonaniu misji Akta: Profesor, uzyskasz dostep do laboratorium Normandii, w której będzie znajdował się terminal badawczy. Dzięki niemu uzyskasz dostęp do badań nad ulepszeniami, które nie tylko pozwolą zwiększyć ofensywną i defensywną siłę twojego zespołu, ale także pomogą ci przetrwać w kluczowych momentach twojej samobójczej misji.

Projekty badawcze możesz uzyskiwać na różne sposoby: kupować je od kupców lub wyszukiwać na planetach odwiedzanych przy okazji różnych zadań. Zdobycie projektu to jednak dopiero połowa sukcesu - stworzenie ulepszenia wymaga odpowiednich surowców. Te będziesz zdobywał przede wszystkim poprzez skanowanie planet, choć kilka tysięcy jednostek różnych minerałów znajdziesz również w trakcie misji.

Poniższe linki prowadzą do sekcji opisującej wszystkie dostępne w grze ulepszenia. Podzielono je na cztery kategorie: ulepszenia broni, ulepszenia pancerza, ulepszenia statku oraz prototypy. W każdej z nich ulepszenia zostały ułożone w sposób alfabetyczny.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.