>

Podążaj Twitter FacebookEkwipunek

Mrozie
Autor: Mrozie
Opublikowano: 25.12.2016 04:56

Świat TES V: Skyrim pełen jest różnorakich przedmiotów. Od potężnych pancerzy i zbroi, przez sztaby minerałów, aż po rzeczy zupełnie zbędne - najnowsza odsłona serii The Elder Scrolls to prawdziwy raj dla różnego rodzaju zbieraczy-kolekcjonerów. W tym natłoku czasami trudno się odnaleźć - i tu z pomocą przychodzi nasz dział ekwipunku, w którym znajdziecie zestawienia rozmaitych przedmiotów, a a niekiedy również wskazówki, gdzie ich szukać.

W chwili obecnej nasza sekcja jest niekompletna, jednakże będzie stale rozwijana, by w przyszłości stanowić kompletne kompendium wiedzy na temat przedmiotów dostępnych w Skyrimie.

Losowa broń i uzbrojenie - przedmiooty tradycyjne

Niewielu jest poszukiwaczy przygód, których stać na potężne, magiczne przedmioty. Zdecydowana większość zaprawionych w boju wojowników korzysta z tradycyjnej broni i pancerzy, dlatego też z tego rodzaju będziesz miał do czynienia najczęściej. Poznaj już teraz wady i zalety poszczególnych elementów uzbrojenia i broni, które nie dotarły nigdy do warsztatu zaklinacza.

Broń

Pancerze

Ubrania

Losowa broń i uzbrojenie - przedmioty magiczne

Pomiędzy tradycyjnymi przedmiotami a potężnymi artefaktami jest pewna luka. Luka ta jest wypełniona przez zwykłą broń i elementy pancerza, które niegdyś wzmocnione prostymi zaklęciami. Nie są to przedmioty szczególnie mocne, ale na pewno znacznie lepiej sprawują się w boju od swoich tradycyjnych odpowiedników. Można je często znaleźć wśród łupów, a im wyższy poziom zdobędziesz, tym lepsze magiczne przedmioty spotkasz na swojej drodze.

Broń

Pancerze

Ubrania

Przedmioty unikatowe

W trakcie podróży po północnych rubieżach Tamriel natkniesz się na wiele unikatowych przedmiotów, których jednak nie można zaliczyć do grona artefaktów. Dużą część z nich stanowią nagrody za rozmaite zadania, jednakże do tej kategorii należą również przedmioty specyficzne dla pewnych ras lub organizacji, np. Falmerów lub Gromowładnych..

Spis przedmiotów unikatowych wkrótce!

Artefakty

W Tamriel nie brakuje przedmiotów o naprawdę potężnej mocy: artefaktów poświęconych lub przeklętych przez bóstwa lub splamionych krwią dawnych bohaterów. Odnalezienie takich przedmiotów jest niezwykle trudne, ale niemal całkowicie opłacalne. Artefakty mają bowiem nie tylko znakomite statystyki - wizualnie prezentują się równie wspaniale. To są właśnie rzeczy godne Dovahkiina.

Spis artefaktów wkrótce!

 

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Aby skomentować, zaloguj się lub zarejestruj.

Dołącz do naszych fanów!