Romanse

Vademecum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Pod względem liczby złamanych niewieścich serc Geralt z Rivii mógłby zawstydzić niejednego amanta. W Wiedźminie 3 Biały Wilk również może przeżyć wielkie uniesienia, znajdując miłość swego życia, wikłając się w przelotne uczucia lub... umawiając się na szybki numerek. Opcji jest wiele, a niniejszy artykuł przedstawia każdą z nich.

Dwie wielkie miłości Geralta

Yennefer

Triss Merigold

A może obie?

Kto zna naturę kobiet, a zwłaszcza czarodziejek, ten nie powinien mieć wątpliwości, że jest to fatalny pomysł i musi mieć opłakane skutki. I faktycznie, jeśli zdecydujesz wyznać miłość obu czarującym paniom, to po przybyciu do Novigradu w finałowym akcie opowieści poproszą cię o... spędzenie wspólnego wieczoru. Otrzymasz w ten sposób zadanie Serce nie sługa, którego ukończenie będzie miało opłakane skutki. Nie tylko stracisz względy obu czarodziejek, ale narazisz się również na potężną porcję szyderstw ze strony mistrza ars amandi, Jaskra...

Przelotne miłostki

Podczas swojej przygody Geralt napotka wiele innych interesujących kobiet, które spróbują go uwieść swoimi wdziękami. I, trzeba przyznać, że nic nie stoi na przeszkodzie, by dać się porwać tym miłosnym uniesieniom, bowiem żaden z tych przelotnych romansów nie wpłynie na relacje z Yen lub Triss.

Keira Metz

Jutta an Dimun

Madame Sasha

Szybkie numerki

Wikłanie się w romanse nie zawsze jest dobrym pomysłem. Na szczęscie Geralt może wysupłać z sakwy kilka novigradzkich koron i zaspokoić swoje żądze w jednym z dwóch przybytków cielesnych rozkoszy, jakie znajdują się w Novigradzie.

Passiflora

To bez wątpienia najbardziej znany i najbardziej ceniony przybytek w Novigradzie. Zarządzająca nim markiza Serenity dba o najwyższa jakość usług, którym odpowiadają ich wysokie ceny. Jeśli to dla ciebie nie problem, Viola, Narcissa i Amrynn zadbają o spełnienie wszystkich wiedźmińskich potrzeb.

Kuternoga Katarzyna

Wbrew nazwie lokalu, nie pracują w nim niepełnosprawne dziewczęta - wprost przeciwnie, żadnej z nich nie można odmówić biegłości w sztuce miłosnej, a i cena jest znacznie bardziej przystępna niż w Passiflorze. Kto zdecyduje się odwiedzić ten przybytek rozkoszy, może wynająć sobie miłe towarzystwo takich dam jak Mszczuja, Zuzia i Berta.


Mrozie


Opublikowano:

Zobacz komentarze ()
Ostatnia aktualizacja:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.