Mrozie

Administrator
 • Zawartość

  1 339
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  2

Mrozie last won the day on 22 Październik 2016

Mrozie had the most liked content!

Reputacja

3 Neutral

O Mrozie

 • Ranga
  The All-Seeing Eye
 • Urodziny 1991.02.18

Ostatnio na profilu byli

361 wyświetleń profilu
 1. Dyskusja dotyczy solucji gry Wiedźmin
 2. O którego dokładnie orka chodzi?
 3. Dyskusja dotyczy solucji gry Icewind Dale
 4. Swoją drogą, Lovecraft chyba miał rację.
 5. Ok, ale gdzie takie rzeczy się działy? W Iraku, Afganistanie? Dla przeciętnego Europejczyka to było nie do pomyślenia. Teraz stało się ponurą rzeczywistością.
 6. Do niedawna nikt nie czaił, że zamachów można dokonywać za pomocą ciężarówki. Przyznam, że mnie to też trochę zniesmaczyło, ale nie zamierzam bić piany. Na szczęście szybko powstała przeróbka, dzięki której koleżanka Smugi przybrała oblicze Putina. Nawet nie chodzi o ten ostatni bajzel, ale zwyczajnie dobre pomysły. Ujemny dochodowy dla dzieciatych pracujących bije na głowę pińcet+. Ale wiadomo, głosów za to nie kupisz. Na marginesie polityki i gier, to dzisiaj trafiłem na naprawdę mocne rakowisko...
 7. Wiesz, żarcik żarcikiem, ale w dzisiejszych czasach nie powinno nikogo dziwić, że jeśli ktoś publicznie zapowiada zamach, to służby mają obowiązek go ściągnąć na dołek i sprawdzić. Choćby to był tylko "pijacki żart". Co do reszty: od dawna powtarzam, ale wciąż mało kto mi wierzy. Wszystkie rządy wybrane po 1989 r. były i są złożone z ludzi, którzy dobijali targów z komuchami. Mnóstwo ludzi władzy, a praktycznie wszyscy na jej szczycie, są w mniejszym lub większym stopniu umoczeni w Magdalenkę. Dopóki będą wybierani, nic się nie zmieni - różne kolory na ich sztandarach mają tylko stwarzać pozory różnicy, bo gdy przychodzi do grabieży, to i rząd i opozycja trzymają żelazną sztamę. Nadzieję można pokładać tylko w ludziach spoza układu i K15 potwierdza tę tezę. To obecnie jedynie grupa reprezentująca się w Sejmie naprawdę godnie. Teraz mam jeszcze trochę zapierdziel w związku ze świętami, więc później to ogarnę. Zgaduję jednak, że chodzi o pewien pocałunek... ?
 8. Zamierzam spędzić przy tym kilka godzin w święta. Zobaczymy. Może później jakiś wywiad uda się skręcić. Był kiedyś taki Brunon K, ale nie dane mu było zostać bohaterem. Całe szczęście, że na to nasze forum mało kto zagląda, bo inaczej chłopcy Błaszczaka już mogliby pukać do twych drzwi.
 9. Czyżby jakiś pacjent zażyczył sobie pod choinkę zestaw małego terrorysty?
 10. Hoho, św. Mikołaj przyszedł w tym roku wcześniej. Przyniósł mi betę Expeditions: Viking. Szkoda tylko, że jest to wersja objęta NDA. :/
 11. Przygody Hucka Finna zakazane w jednym ze Stanów z powodu "rasistowskiego języka". OMFG świecie, gdzie ty zmierzasz...
 12. Ja właśnie książki nie czytałem i szereg wątków jest dla mnie kompletnie niezrozumiały. Najbardziej zastanawia mnie, dlaczego Czarna Ręka pojedynkował się z Lotharem, skoro jakieś 20 minut wcześniej orkowie twierdzili, że w honorowym pojedynku mogą brać udział jedynie orkowie? Zresztą mając taką przewagę mogli Lothara zgnieść samą masą, a nie ryzykować klęskę... ? Jak sobie pomyślę, że ten film to dopiero "Początek", to aż się boję, czego spodziewać się po kontynuacji. btw Ragnara... obejrzałem właśnie nowy odcinek Wikingów sezonu 4.5. Muszę przyznać, że był to chyba najnudniejszy odcinek, jaki zrobili. :/
 13. W weekend miałem okazję obejrzeć w końcu filmowego Warcrafta. Nie jestem jakimś wielkim fanem tej serii, ale muszę powiedzieć, że wygląda to... słabo. Fabuła momentami strasznie kuleje. Efekty specjalne są niezłe, ale też nie z najwyższej półki. No i te zbroje Przymierza... Ja wiem, że w Warcrafcie ekwipunek był zawsze nieco przerysowany, ale te pancerze nawet w czasie walk lśniły chłopakom jak... nie powiem co. Najbardziej na plus wypadli orkowie i sam Lothar, choć trudno było się oprzeć wrażeniu, że to nieco podrasowany Ragnar.
 14. Film godny jest promocji, ale wstawianie linków do stron łamiących prawo autorskie jest niezgodne z regulaminem. Odsyłacze usunięte.
 15. Jak na mój gust to dobrze też to nie jest. Zwłaszcza te wybuchy wyglądają słabo. Poza tym, China to nie Rosja, im budżetu raczej nie brakuje.