Shane

Redakcja
 • Zawartość

  918
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  1

Shane last won the day on 30 Sierpień 2016

Shane had the most liked content!

Reputacja

1 Neutral

O Shane

 • Ranga
  Akolita
 • Urodziny 1988.01.31

Ostatnio na profilu byli

143 wyświetleń profilu
 1. Do nas do szpitala też przyszedł Mikołaj. Mieliśmy dziś z tej okazji alarm bombowy.
 2. Ooo gdybyś tak był prorokiem...
 3. Nie wiem. To było dekadę temu, może to wpływ Tomb Raidera? ;-)
 4. A mówiłam Ci Mosterdzieju, że kiedyś planowałam iść na studia na archeologię?
 5. Ano kończy się, kończy. A ta książka jest warta swojej ceny. A w dodatku zaraz po kupnie automatycznie trafia na szczyt listy pozycji "do przeczytania". Mówię ci.
 6. Cała powieść Simmonsa oparta jest na historii zaginionej ekspedycji Franklina, która wypłynęła w 1845 w celu odnalezienia Przejscia Północnozachodniego. Dwa statki - Erebus i Terror, 129 osób na pokładach. Wiadomo, że tułali się tam przynajmniej 3 lata, jeden statek porzucono wcześniej uwięziony w lodzie, drugi ciągnieto po drodze znacząc szlak umarłymi od zimna, szkorbutu, głodu itd. Zainteresowanych odsyłam TUTAJ lub jeszcze lepiej - do Simmonsa ;-)
 7. Po "Terrorze" Dana Simmonsa - arcysięinteresuję. Ps. Może o Erebusie słyszałeś? Było o nim głośno jakiś czas temu. To flagowa jednostka tej wyprawy, ogólnie chyba bardziej "znana" niż Terror.
 8. Usłyszenie i zobaczenie Siltstridera po tylu latach - bezcenne. Strażnicy w kościanych setach. I ta muzyka (!) aaaach... muszę znowu w to zagrać.
 9. Hammerfell I nie jęcz Curs, widoki były fajne. I dodatek, który mnie znowu przeniósł do Morrowinda
 10. Tak było!
 11. Oglądałam w kinie. Nawet mi się podobało... aż do strategicznego momentu objawienia twarzy zUego. Powietrze ze mnie zeszło totalnie i potem podobał mi się już tylko BB8.