Skocz do zawartości

fenn

Użytkownicy
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fenn

  1. Jedynym rozwiązaniem wydaje się wyłączyć skalowanie lv potworów razem z naszym(udało się pokonać za pierwszym razem a jego ataki nawet 1/4 hp nie zabierały), ale to taka droga na skróty trochę, ale jak nie będzie innego wyjścia to trudno, szkoda trochę bo postawiłem sobie za zadanie przejść całego wiedźmina 3 bez wyłączania skalowania właśnie.
  2. W zadaniu Ostatnie Życzenie muszę pokonać dżinna. Niestety lodowym atakiem zbija mi 95%hp a tymi błyskawicami bij po 7000dmg czyli zabija mnie na hita. Ja mu bije po 300 ze srebrnego a mimo to hp mu nawet nie drgnie. Z alternatywnego Yrdena bije mu po 0. Czuje się jakbym miał za niski lv ale przecież misja jest na 15lv a ja mam 25. Coś tu nie gra. Gram na Droga ku Zagładzie patch 1.32, ale dawałem radę z bossami na misjach na 30lv. Igni też nie podpala w ogóle. Ktoś wie jak to naprawić i czy da się? Bo póki co dżinn jest nie do pokonania.
  3. Jak już mówiłem po stronie Roche'a jestem już na początku aktu III (przed zejściem do Loc Muinne) i nie widzę jej nigdzie i tu też nie chodzi że mam aedirńską zamiast temerskiej albo na odwrót, mój problem polega na tym że nie mam żadnej kokardy, najpierw sprawdziłem w ulepszeniach a potem reszte i nic nie było.
  4. Witam, otóż na stronie solucji tego forum Ulepszenia zbroi jest informacja, że ową kokardę zdobywamy automatycznie po zakończeniu misji Atak na Vergen, jednakże jak sprawdzam moje eq na początku Aktu III to jej nie ma. Czy to błąd w poradniku, czy to zależy od decyzjitypu nie zabijać henselta albo iść uratować Iorwetha a może w najnowszej wersji wiedźmina 2 się już tego nie dostaje z misji i trzeba gdzie indziej szukać jeżeli się w ogóle da. A jeśli się da to w którym miejscu ona jest?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...