Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Last week
 2. Earlier
 3. Artykuł ten jest częścią solucji gry Baldur's Gate. Całość przeczytasz pod niniejszym adresem: Baldur's Gate
 4. Dzięki wielkie za tę solucję i wysiłek włożony w ten poradnik. Gram pierwszy raz w Baldura i czasami można się zgubić. Nie mam też czasu zwiedzać każdego kąta w każdej lokacji więc dzięki również za zaoszczędzony czas!
 5. Przed tawerną stoi Rasaad mnich którego możemy dołączyć do drużyny (EE)
 6. Artykuł ten jest częścią solucji gry Baldur's Gate. Całość przeczytasz pod niniejszym adresem: Nashkel
 7. Artykuł ten jest częścią solucji gry Baldur's Gate. Całość przeczytasz pod niniejszym adresem: Lwi trakt
 8. Idąc linią prostą z pozycji 3 do 2 mniej więcej na środku znajduje się kamień-skrydka z magicznym pierścieniem
 9. pomyłka, tam jest jakiś kamień szlachetny
 10. Nie wiem jak w oryginale, ale w EE pomiędzy miejscami oznaczonymi jako 6 i 8 znajduje się drzewo ze skrydką w której jest pierścień +1
 11. Artykuł ten jest częścią solucji gry Baldur's Gate. Całość przeczytasz pod niniejszym adresem: Nadbrzeżny trakt
 12. Udało mi się w tym miesiącu udało mi się napisać kilka własnych przygód/spotkań nadających się do rozegrania w IWD. Mam jeszcze kilka pomysłów w zanadrzu pomysłów, tylko nie wiem czy z uwagi na "chroniczny brak czasu" zdołam przelać je na "wirtualny papier"
 13. Czas na informację o lutowych aktualzacjach 1. Gniew Auril https://przygody-dnd-5e.blogspot.com/2021/01/gniew-auril.html Nowe zaklęcie, które można wykorzystać do przeprowadzenia uniwersalnego spotkania losowego dla drużyny na dowolnym poziomie doświadczenia. 2. Tajemnicza lodowa kapliczka https://przygody-dnd-5e.blogspot.com/2021/01/tajemnicza-lodowa-kapliczka.html Scenariusz uniwersalnego spotkania losowego, które można wykorzystać jako przerywnik głównej kampanii, gdy drużyna (na dowolnym poziomie doświadczenia) przemierza lodowe pustkowia.
 14. 1. Skrzekacz - często zlatują się po kilka i trzeba skakać, żeby je trafić. Z ich piór można przynajmniej zrobić miksturę lewitacji. 2. Zębacz - analogicznie do skrzekacza, ale z tą różnicą, że w wodzie. 3. Szczur, zarażeni spaczeniem - ich piszczenie jest irytujące, mięso nie ma żadnych ciekawych zastosowań alchemicznych (i jest ciężkie) i często roznoszą jakąś zarazę. 4. Kagouti - agresywne, upierdliwe i dość trudne do ubicia.
 15. Od kilku miesięcy Larian Studios pracuje nad kolejną łatką do wczesnej wersji Baldur's Gate III. Nowa aktualizacja, jak również kolejne plany belgijskiego producenta gier, zostaną ujawnione podczas nadchodzącego wydarzenia Panel from Hell 2. Całego newsa przeczytasz pod niniejszym adresem: Baldur's Gate III: drugi Panel from Hell oraz Patch 4 już niebawem!
 16. Schakira - Waka, Waka ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.youtube.com/watch?v=Qn0459nu6Z0
 17. Minionej nocy odbył się stream, na którym ZeniMax Online Studios oficjalnie przedstawiło swoje plany wobec The Elder Scrolls Online na najbliższy rok. Podobnie jak w dwóch ubiegłych latach gracze mogą spodziewać się jednego dużego dodatku, Blackwood, i kilku mniejszych, które razem będą tworzyć całoroczną przygodę Wrota Oblivionu. Całego newsa przeczytasz pod niniejszym adresem: Nadchodzi ESO: Blackwood i całoroczna przygoda Bramy Oblivionu!
 18. Sytuacja jest dynamiczna Z drugiej strony może to i dobrze, że konwenty przeniosły się do sieci. Dzięki temu część osób może przekona się do grania online i nie będzie postrzegać osób preferujących taką formę gry w RPG jako przegrywów z zadupia bez znajomych.
 19. W innym temacie wspominałem o możliwości gry w starego poczciwego Morka na telefonie. Oto jak to uczynić: 1. Zainstaluj się Morrowinda na PC (polska wersja z Bloodmoonem i Trójcą zajmuje ok. 1 GB). 2. Zgraj z PC zawartość folderu z grą na telefon. UWAGA - najlepiej na telefonie utworzyć folder na grę i kopiować pojedynczo podfoldery z komputera (za pierwszym razem jak kopiowałem wszystko na raz, to cała operacja miała trwać kilka godzin, ale ostatecznie tel/komp zawiesiły się. Najdłużej będzie kopiować się podfolder z dźwiękami, bo jest tam kilka tysięcy plików. Można również powrzucać
 20. Morrowind też mnie pociąga. Choć do OpenMW nie jestem przekonany... W sensie BLM?
 21. DF-y właśnie zapowiedziały się na sierpień, choć nie ustalili jeszcze, czy online, czy na żywo. Ech, a jak dziś pamiętam, gdy ludzie z Warszawskich Targów Fantastyki latem obiecywali, że rocznicowa edycja (listopad 2020) odbędzie się bez zakłóceń i wirusów.
 22. Mrozie

  Co czytacie?

  O, a do mnie idzie egz. recenzencki Czarnej Góry Pilipiuka, więc szykuje się kawał dobrej lektury.
 23. Dzięki. Już wcześniej mówiłem, że to interesująca lektura. Trzymaj poziom.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...