Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Last week
 2. Taka skocznia na stokach Czerwonej Góry... To byłoby coś!
 3. Cóż, ja już nigdy nie wróciłem do przygód Sama. Może kiedyś. Kupka wstydu i tak jest wystarczająco duża.
 4. Rekord skoczni pozwolił wygrać zawody. W kazdym razie nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. po latach odkryłe kilka sztuczek żeby uczynić moją przegiętą postać jeszcze bardziej przegiętą
 5. @Mrozie Teoria Chaosu była pierwszą grą ogrywaną po zakupie z shaderami
 6. GOG.com znów wrzuciło trochę przecen z okazji Czarnego Piątku, m.in.: Klasyki – Heroes of Might and Magic 3 Complete (-75%), The Elder Scrolls V: Skyrim SE (-75%); RPG – prawie cały katalog gier w tym Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY (-80%), Fallout 3 GOTY (-67%), Wasteland 3 Deluxe Edition (-67%); Indie – Disco Elysium – The Final Cut (-75%), Wasteland 2 - Director's Cut (-75%); Torment: Tides of Numenera (-70%); SOlasta: Crown of the Magister (-65%).
 7. Moje niespełnione marzenie z dzieciństwa. Bardzo chciałem tę grę, w końcu dostałem je na jakieś mikołajki bodajże i... okazało się, że nici z gry, bo karta graficzna nie miała shaderów. A potem już nigdy do niej nie wróciłem.
 8. Earlier
 9. Do 30 listopada w sklepie Ubisoftu można dostać za friko pierwszą cześć Spinter Cella. Ta gra ma już 20 lat...
 10. Zapraszam na zawody Pucharu Świata w skokach w Calderze sponsorowanych przez Kompanię Piwowarską Wschodniocesarską
 11. Jeszcze przed szaleństwem Czarnego PIątku GOG.com wypuściło dwie inne wyprzedaże: Cozy Autumn Sale - głównie strategie i przygodówki, niewiele jest tam RPG-ów. Tydzień czesko-słowacki - tutaj można znaleźć przeceny m.in. na Dex, Vaporum, Vaporum: Lockdown czy Sacred Fire. Ostatni z wymieonych można też kupić na Steamie przy okazji podobnej inicjatywy.
 12. Dla mnie Skyfall jest najlepszy. pou
 13. Naprawdę nie wydaje mi się, żebym mógł znaleźć coś związanego z 'Atomowym Pokerem', moją ulubioną serią. Na pewno spędzę weekend na czytaniu i dokładnym badaniu. Dziękuję Ci.
 14. Dzięki za udostępnienie. Tytuł mnie zaintrygował i myślę, że spodobałaby mi się również treść książki.
 15. Jak co roku, na Dzień Niepodległości, GOG.com przecenia gry polskich twórców. Wśród przecen wyjątkowo nie ma Wiedźminów, ale są za to m.in. Lords of the Fallen, Frostpunk, Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest, Tainted Grail: Conquest i Gamedec. Cały czas trwa również jesienna wyprzedaż Ubisoftu, a tam oczywiście spore obniżki na takie serie jak Heroes, Anno czy The Settlers.
 16. Ech, a już myślałem... W każdym razie niewątpliwie remake nakręci też zainteresowanie wokół oryginału, więc tak czy siak lepiej siąść do tego szybciej niż później.
 17. W życiu, żadnych przecieków, oficjalnie było zasugerowane, że Remake wyjdzie po "czwórce"
 18. Prime Video opublikowało kolejny ciekawy artykuł związany z 25-leciem Fallouta, tym razem skupiając się na serialu, nad którym pracują Jonathan Nolan i Lisa Joy. Co ciekawe, przez kilka sekund widać - po raz pierwszy! - fragment Power Armora.
 19. Na GOG.com trwa obecnie Halloween Sale. Genesis Alpha One jest do zgarnięcia za darmo, a do tego można kupić m.in. Cyberpunka 2077 za "stówkę", Wiedźmina 3 GotY za 3 dyszki, kompletne BioShock Infinite za 5 dyszek, kompletne Horizon Zero Dawn za niecałe 7 dyszek, kompletny Dragon Age: Początek za 25 zł i Disco Elysium Final Cut za 35 zł. Jest więc na co wydać pieniądze.
 20. Mrozie

  Shrek 4.0

  Coś zupełnie nowego? Podlinkujesz?
 21. Widziałem już nowe zwiastuny Shreka. To naprawdę naprawdę dobre
 22. Od pewnego czasu noszę się z zamiarem odświeżenia solucji pierwszego Wiedźmina... Cóż, teraz to już naprawdę nie mam żadnych wymówek. :)
 23. Dziś mija dokładnie 15 lat od premiery pierwszej części komputerowego Wiedźmina. CD Projekt RED postanowiło uczcić tę rocznicę w najlepszy możliwy sposób: oficjalnie zapowiadając stworzenie remake'u gry! Całego newsa przeczytasz pod niniejszym adresem: Remake Wiedźmina oficjalnie zapowiedziany!
 24. Sprawa Łysej Góry jest dość złożona. Takich gór w samej Polsce można wytypować co najmniej kilka i przypuszczam, że na terenie obecnej Ukrainy jest podobnie. Nie ma zatem "jednej" Łysej Góry.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...