Jump to content

Mrozie

Administrators
 • Posts

  1,708
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Mrozie last won the day on October 30 2018

Mrozie had the most liked content!

About Mrozie

 • Birthday 02/18/1991

Recent Profile Visitors

1,592 profile views

Mrozie's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

6

Reputation

 1. Zeszłej nocy Enklawa zmigrowała na nowy serwer. Nie wszystko poszło zgodnie z planem, przez co przez większą część dzisiejszego dnia portal był niedostępny. Przepraszam za utrudnienia. Obecnie wszystko powinno już działać jak należy. Mimo tej jednodniowej czkawki, migracja powinna wyjść Enklawie na dobre. Więcej informacji wkrótce.
 2. Witaj. Kokarda powinna zostać przyznana po zakończeniu oblężenia Vergen, tak jak wspomniano w poradniku. Na pewno nie ma jej w ekwipunku? Łatwo można ją przeoczyć. Warto też pamiętać, że jeśli bierzesz udział w oblężeniu po stronie Iorwetha, to na koniec otrzymasz kokardę nie temerską, ale aedirńską.
 3. Morrowind też mnie pociąga. Choć do OpenMW nie jestem przekonany... W sensie BLM?
 4. DF-y właśnie zapowiedziały się na sierpień, choć nie ustalili jeszcze, czy online, czy na żywo. Ech, a jak dziś pamiętam, gdy ludzie z Warszawskich Targów Fantastyki latem obiecywali, że rocznicowa edycja (listopad 2020) odbędzie się bez zakłóceń i wirusów.
 5. Mrozie

  Co czytacie?

  O, a do mnie idzie egz. recenzencki Czarnej Góry Pilipiuka, więc szykuje się kawał dobrej lektury.
 6. Dzięki. Już wcześniej mówiłem, że to interesująca lektura. Trzymaj poziom.
 7. Dzięki @aniolbezserca. Ciekawa lektura, zwłaszcza że Icewind Dale to mój ulubiony setting w Faerunie. Szkoda, że czasy nie sprzyjają sesjom w papierowe RPG-i.
 8. W tym roku minie 10 lat od premiery Skyrima, a The Elder Scrolls VI wiemy na razie tylko tyle, że będzie - kiedyś. Oczywiście najważniejsze pytanie brzmi: gdzie nowy TES zostanie osadzony? Były odważne plotki o Akavirze, ale ostatnio więcej się mówi jednak o bardziej konserwatywnym podejściu, tj. powrocie do Hammerfell, którego mapa mogłaby wyglądać tak. To oczywiście miałoby sens, zważając na to, że Redgardzi jako jedyni faktycznie oparli się Thalmorowi. Moglibyśmy zatem mieć kontynuację wielkiej wojny, która zahaczyła o Skyrim, a potem być może wielki odwet i wyprawę na Summerset w TES VII. Ale o tym na razie nie ma co mówić - wszakże sam Todd Howard mówił, że TES VI powinno wystarczyć graczom na kolejne 10 lat... To jak myślicie? Dokąd wybierzemy się tym razem? W ankiecie celowo pominąłem prowincje Morrowind, Cyrodiil i Skyrim. Nie wierzę na tak "rychły" powrót do którejkolwiek z nich.
 9. Ok, od premiery Cyberpunka 2077 minął już miesiąc z okładem. Wyszło kilka patchy, hotfiksów, kolejne są w drodze. Jak oceniacie obecny stan gry? A jeśli już ją przeszliście, to jak podobała się Wam premierowa wersja gry?
 10. Miniony rok wywrócił polską scenę konwentową do góry nogami. Jak myślicie, co dalej? Konwenty wrócą w tym roku do spotkań na żywo? Nadal jedyną opcją będą spotkania online? A może okaże się, że spotkania twarzą w twarz w dobie Discorda już nie są dla nikogo atrakcyjne? Zapraszam do dyskusji.
 11. Nowy, Larianowy Baldur jest już dostępny na Steamie od kilku miesięcy, lecz nadal tylko jako Early Access. Gracie? Czy może czekacie na premierę pełnej wersji gry, żeby nie psuć sobie frajdy bugami? Ja jestem w tej drugiej grupie, choć z każdym kolejnym patchem Larian coraz bardziej mnie kusi...
×
×
 • Create New...