Jump to content

Mrozie

Administrators
 • Content Count

  1705
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Mrozie last won the day on October 30 2018

Mrozie had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

About Mrozie

 • Rank
  The All-Seeing Eye
 • Birthday 02/18/1991

Recent Profile Visitors

1185 profile views
 1. Morrowind też mnie pociąga. Choć do OpenMW nie jestem przekonany... W sensie BLM?
 2. DF-y właśnie zapowiedziały się na sierpień, choć nie ustalili jeszcze, czy online, czy na żywo. Ech, a jak dziś pamiętam, gdy ludzie z Warszawskich Targów Fantastyki latem obiecywali, że rocznicowa edycja (listopad 2020) odbędzie się bez zakłóceń i wirusów.
 3. Mrozie

  Co czytacie?

  O, a do mnie idzie egz. recenzencki Czarnej Góry Pilipiuka, więc szykuje się kawał dobrej lektury.
 4. Dzięki. Już wcześniej mówiłem, że to interesująca lektura. Trzymaj poziom.
 5. Dzięki @aniolbezserca. Ciekawa lektura, zwłaszcza że Icewind Dale to mój ulubiony setting w Faerunie. Szkoda, że czasy nie sprzyjają sesjom w papierowe RPG-i.
 6. W tym roku minie 10 lat od premiery Skyrima, a The Elder Scrolls VI wiemy na razie tylko tyle, że będzie - kiedyś. Oczywiście najważniejsze pytanie brzmi: gdzie nowy TES zostanie osadzony? Były odważne plotki o Akavirze, ale ostatnio więcej się mówi jednak o bardziej konserwatywnym podejściu, tj. powrocie do Hammerfell, którego mapa mogłaby wyglądać tak. To oczywiście miałoby sens, zważając na to, że Redgardzi jako jedyni faktycznie oparli się Thalmorowi. Moglibyśmy zatem mieć kontynuację wielkiej wojny, która zahaczyła o Skyrim, a potem być może wielki odwet i wyprawę na Summerset w TES
 7. Ok, od premiery Cyberpunka 2077 minął już miesiąc z okładem. Wyszło kilka patchy, hotfiksów, kolejne są w drodze. Jak oceniacie obecny stan gry? A jeśli już ją przeszliście, to jak podobała się Wam premierowa wersja gry?
 8. Miniony rok wywrócił polską scenę konwentową do góry nogami. Jak myślicie, co dalej? Konwenty wrócą w tym roku do spotkań na żywo? Nadal jedyną opcją będą spotkania online? A może okaże się, że spotkania twarzą w twarz w dobie Discorda już nie są dla nikogo atrakcyjne? Zapraszam do dyskusji.
 9. Nowy, Larianowy Baldur jest już dostępny na Steamie od kilku miesięcy, lecz nadal tylko jako Early Access. Gracie? Czy może czekacie na premierę pełnej wersji gry, żeby nie psuć sobie frajdy bugami? Ja jestem w tej drugiej grupie, choć z każdym kolejnym patchem Larian coraz bardziej mnie kusi...
 10. Słyszałem, ale nie grałem. Będę musiał to sprawdzić, kiedy znowu mnie najdzie nastrój na kolejną wyprawę do Doliny Lodowego Wichru.
 11. @Adeptus To normalne. Divine Divinity to stara i dość słabo zbalansowana gra. Masz otwarty świat, możesz iść w zasadzie gdzie chcesz, ale musisz liczyć się z tym, że możesz zgarnąć wpier... No chyba, że właśnie wykorzystasz taki exploit.
×
×
 • Create New...