Skocz do zawartości

kejt

Użytkownicy
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez kejt

  1. Mnie też początkowo nie wciągnęła, byłam nawet zrażona, ale teraz jak nie mam nic innego do grania siadam i męczę ludzi swoim noobieniemXD Mass Effect to chyba w ogóle moja ulubiona seria. Shepard jest świetnie wykreowany, towarzysze świetni i kreacja świata. Można przechodzić i przechodzić

  2. Przyznaję bez bicia, że tylko 2-3 razy brałam udział w takich 'prawdziwych' sesjach. Podręczniki, kości, niesamowity klimat wprowadzany przez MG. Coś niesamowitego, niestety teraz nie mam z kim i gdzie grać. W ogóle jakoś trudno znaleźć kogoś fajnego do rpienia, nawet w necie, a takich papierowych już nie mówiąc:c

    Mrozie, co do Nwn, miało być magicznie i niesamowicie, a jest podobno średnie. Sama nie betuję, ale kilku moich znajomych gra i nie poleca.

  3. Faktycznie, KotOR był bardzo udany. Mimo, że nie jestem fanem SW, to bawiłem się bardzo dobrze. Do dziś pamiętam scenę przejścia na stronę Sithów i zakończenie, po którym radośnie gniotłem padół okutym buciorem :D

    Dzięki Kotor'owi zaczęła się moja miłość do SW. Ta scena mnie zniszczyła. Dark Side<3

    XD Teraz męczę multi mass effecta.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...