Jump to content

Frogsia

Members
  • Content Count

2
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Frogsia

• Rank
    Newbie
  1. No ja właśnie przechodzę jeszcze raz, bo skasowałam swojego dawnego save'a ;< - elfka mag Pamiętam moją pierwszą grę heh gdzie pokonywałam smoka Olghrenem, Ogarem i Alisterem Xd mój kuzyn nie wierzył. Poza tym, że podczas pierwszej gry ominęłam Leliane oraz Stena, ale to się dopiero dowiedziałam jak przeszłam do końca Potrzebuje save do Dragon age II tylko nie wiem jak z tą ps3 czy ona importuje zapis... mam taką nadzieje Wracając do tematu: No bo jak patrze to w poradnikach niewiele można się dowiedzieć... zazwyczaj piszą tylko jedną opcję np. na samym starcie jak graliśmy z kuzyne
  2. Hej mam nadzieje że nie ma takiego tematu... szukam już od kilku miesięcy na temat kilku misji i niestety nie wszystko piszą w naszych polskich poradnikach. Chodzi mi m. in. o misje w obozie elfów, gdzie trzeba znaleźć elfkę. Najczęściej opisuje się wówczas spotkanie jej w postaci wilkołaka, gdy prosi o zabicie - daje szal swojemu mężowi, a ja ją ominęłam specjalnie i z tego co widzę po zdjęciu klątwy ona gdzieś przepada, a elfowi, któremu mówimy "iż gdyby żyła, to wróciłaby wraz z zarażonymi elfami" sam idzie jej szukać do lasu (możemy też utwierdzić go w przekonaniu, że niestety ale prawdopo
  • Create New...