Jump to content

B.A.K.A. 2011, 24-25 IX, Wrocław


BAKA

Recommended Posts

Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję konwentu B.A.K.A. która to odbędzie się w dniach 24-25 września - miasto jak zawsze Wrocław. W programie wiele konkursów, ciekawe panele tematyczne, różnego rodzaju warsztaty, turnieje konsolowe i pokazy (np. Kyudo). Miłośników DDRa oraz PIU zapraszamy na maty. Sala z konsolami jak zawsze będzie do Waszej dyspozycji, jak i nieśmiertelny UltraStar. Tym razem posłuchacie nie tylko japońskiej muzyki rockowej, ale również koreańskiego jak i chińskiego popu. Karciarze, miłośnicy rzucania kośćmi oraz spacerów pionkiem po planszy na pewno wybiorą coś z gier planszowych, które będą udostępnione w sali planszówkowej. Oczywiście nie zabraknie różnego rodzaju projekcji oraz AMV. Jak zawsze miłośników przebieranek zapraszamy do wzięcia udziału w cosplay.

W tym roku zapraszamy na konwent w konwencji świata opanowanego przez zombie. Jednak nie znaczy to, że budynek opanują jedynie snujące się postaci, polujące na posiłek - do walki z zombie zawsze stają dzielnie broniące naszego bezpieczeństwa służby mundurowe (typu wojsko, policja, marines) oraz zaciekle walczący o przetrwanie cywile. Daje to Wam, konwentowiczom, niemal nieograniczone możliwości wpasowania się w konwencję, oraz wspólnej zabawy z innymi uczestnikami. W tym roku również przewidywane są zniżki dla osób, które w widoczny sposób wpasują się przebraniem w konwencję konwentu.

Link to comment
Share on other sites

Znamy już miejsce tegorocznej edycji! Tym razem B.A.K.A. odbędzie się w Zespole Szkół Nr 18 we Wrocławiu, przy ulicy Młodych Techników 58. Ze względu na wszelkie remonty w naszym mieście, oraz wiążące się z nimi częste zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej, informacje o dojeździe z dworca do szkoły będą dostępne na naszej stronie www.baka.swat.pl na dwa tygodnie przed konwentem.

Zaczęliśmy zbierać zgłoszenia od osób chętnych do prowadzenia różnego rodzaju atrakcji na B.A.K.A. Y2K11. Chętnych do prowadzenia atrakcji mangowych prosimy o wysyłanie zgłoszeń pod adres atrakcje[at]baka.swat.pl, a fantastycznych, rpgowych i larpów na adres: bakafantastyka[at]gmail.com. Program zbieramy do 12 sierpnia. W razie jakichkolwiek pytań, piszcie.

Nasza strona oraz fanpage na  facebooku (który możecie znaleźć TUTAJ ) są cały czas aktualizowane, żebyście zawsze byli na bieżąco. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Organizatorzy konwentu B.A.K.A. oraz redakcja A-G-W.info zapraszają serdecznie do wzięcia udziału w konkursie!

Aby wygrać należy napisać krótkie opowiadanie "O moim pierwszym spotkaniu z zombie".

Prace należy wysyłać na adres agwinfo[at]o2.pl w tytule wpisując: "Konkurs BAKA - nick z a-g-w.info" np. "Konkurs BAKA - Jui"

Konkurs trwa do 23 sierpnia.

Ruszyły zapisy na cosplay. Jak na każdym mangowym konwencie, również u nas nie może go zabraknąć. Regulamin i zasady uczestnictwa są już dostępne na stronie: http://baka.swat.pl/cosplay. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału.

Przypominamy, że zbliża się termin zbierania atrakcji na tegoroczną edycję konwentu B.A.K.A. Został już tylko niecały tydzień! Punkty programu zbieramy do 19 sierpnia do godziny 23.59.

atrakcje [at] baka [kropa] swat [kropa] pl - atrakcje mangowe/konkursy

bakafantastyka [at] gmail [kropa] com - atrakcje RPG/LARPy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...