Skocz do zawartości

Mirolsen

Użytkownicy
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mirolsen

  1. a jak to sobie wyobrażasz inaczej ? Oczywiście, że będzie abonament, no chyba, że zrobią coś ala Guild Wars w co wątpię ^^
  2. odśiweże trochę wątek edług mnie top 5 1.WOW 2.Guild Wars 3.Lineage 2 4.LOTR Online 5.EVE Online/ Warhammer Online/ Everquest II/ Age of Conan do listy najlepszych wstawianie Silkroad czy tym bardziej mu online jest śmiechu warte ;p
  3. Mirolsen

    Filmy grozy

    Sierociniec daje radę, ale rewelacji nie ma. Z tych nowszych pozycji podobał mi się 1408, ma ten swój klimat Ruiny trochę sprane, ale przypadły mi do gustu. Blair witch project jeden z lepszych jaki widziałem. Od jakiegoś czasu nie śledzę nowości więc ciężko mi cos powiedzieć na ich temat.
  4. gre czy będzie z dubbingiem czy kinówka to ludzie ją kupią tak czy siak
  5. Inną opinie mam na temat filmów, których nigdy nie obejrzę z dubbingiem czy tym bardziej z lektorem, ale film to inna bajka, bo w filmie mówia i prezenują się prawdziwi ludzie, a nie komputerowe modele i tekstury. Nie oszukujmy się więkoszość gier kupowana jest przez dzieci i osoby pracujące, które nie mają czasu na ściąganie gry z neta, lepiej kupić. Reszta to oddani fajni i zapleni gracze, którzy musza miec oryginał i nie chcą okradać producenta ^^
  6. Zarówno tutaj jak i w petycji zagłosowałem za dubbingiem, ponieważ nie wyobrażam sobie abym grał w reinkarnacje gothica po angielsku (choć to przeżyje ), a tym bardziej po niemiecku... Może jestem leniwy i dlatego wolę dubbing, może Z reguły oryginalny dubbing jest najlepszy (w tym przypadku niemiecki) więc nie wiem w czym może byc lepszy angielski dubbing od polskiego. Dubbingują tacy sami aktorzy, którzy mają mało pojęcia o grach komputerowych. Żałuję tylko tego, że nie CD Projekt jest dystrybutorem na terenie Polski tylko jakaś kiepska Cenega. Fakt faktemczęść gier ma słaby dubbing, ale ten gothicach prezentuje nie najgorszą jakość. Mój pierwszy post ;o
×
×
  • Dodaj nową pozycję...