Skocz do zawartości

nadlej

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia nadlej

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. 1- Wielofunkcyjny scyzoryk, swój zawsze nazywam " scyzorykiem macgyvera " - Zawsze się przydaje w trudnych sytuacjach.Zawiera nożyce (gdyby trzeba było coś przeciąć), śrubokręty (gdybym musiał coś naprawić to na pewno by się przydały), otwieracz do puszek ( gdybym znalazł jakąś puszkę z jedzeniem mógłbym bez żadnego problemu ją otworzyć), kombinerki (przydały by mi się do ściągania izolacji z przewodów elektrycznych czy nawet do wyginania danego przedmiotu), Ostrze z piłą (jeżeli musiałbym zdobyć opał do ogniska przydałoby się ono by dostać kilka kawałków drewna), Hak ( gdybym znalazł jakiś potrzebny mi przedmiot za płotem lub kolczatką z łatwością wyciągnąłbym go). Scyzoryk daje mnóstwo możliwości dzięki czemu zastąpi wiele innych rzeczy, bo w nim mamy prawie wszystko czego nam trzeba.Uważam, że scyzoryk jest rzeczą podstawową którą należy zabrać! 2- Mały toporek. Topór zawsze się przyda do obrony, potrafi zadać ogromny cios a zarazem jest poręczny i nie tak bardzo ciężki. Zamiast brać ciężkie siekiery do obrony to uważam, że mały toporek jest właściwym wyborem. 3- Spory zapas wody. Woda to podstawa! Bez wody przeżyjemy co najwyżej 5 dni. Na początku nic nie czujemy, ale później kroczkami zaczynamy odczuwać małe pragnienie, potem duże pragnienie, następnie nic się nam nie chce, dostajemy zwid, paraliżu, no a potem dochodzi już do śmierci. Człowiek składa się w około 80% z wody dlatego nie możemy pozwolić aby na jej zabrakło. Myślę, że gdyby wybuchła wojna przyszłości szybko sięgałbym po wodę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...