Skocz do zawartości

Sonky

Redakcja
  • Postów

    206
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Odpowiedzi opublikowane przez Sonky

  1. Cursian, czas przejść na emeryturę. Spójrz na siebie, nie jesteś już takim psychopatą jak kiedyś. Czas oddać pałeczkę młodym i utalentowanym. Ludziom, którzy idą za rozwojem techniki, którzy wiedzą co to Facebook, a nie takie dziady, które zatrzymały się w erze telewizji. Przykro mi, dobrze spełniałeś swoją rolę, ale sam rozumiesz. Postęp.

  2. A co do Guild Wars 2 to też czekam na betę. Ale gdzieś czytałem, że ta z kolei ma ważyć w okolicach 10-15 GB. :D

    Ok, tym sposobem mi się odechciało :D swoją drogą dwie stówy za sam klucz do GW2 to jakaś pomyłka. Wiem, rozumiem, gra bez abonamentu, twórcy mają rodziny i dzieci, no ale moim zdaniem to przesada.

  3. 4 GB? To nie na moje łącze. Pewnie nie zdążyłbym ściągnąć przed końcem terminu. Zresztą, dla bety drugiego Guild Wars może bym się poświęcił, no ale skoro mnie olali... ;) jak już skończysz grać i znajdziesz chwilę, to opisz swoje wrażenia. Z chęcią poczytam :)

  4. Shogo? Pierwsze słyszę. O czym to, bo nie chce mi się googlować? :>

    Shogo? Mnie to to się kojarzy ze strzelanką i jakimiś robotami w tle, ale w ciul dawno to było i więcej nie pamiętam :P

    Hmm... a moją pierwszą gra był Jazz Jackrabbit 2 chyba. A nie! Croc! Bogowie, jak ja szybko wracałem ze szkoły jak gruchnęła wieść, że przyjeżdża Cursian z komputerem :D

  5. RPG papierowe to jednak w Polsce niszowa dziedzina i nie dziwota, że sklepy chcą wycofać się z czegoś co i po prostu "nie schodzi". Sam, będąc fanatykiem Dnd i Warmłotka, ubolewam nad tym faktem już dobre parę lat. Coraz trudniej znaleźć nowe podręczniki, akcesoria itp w popularnych sklepach.

    Niestety, brak wznowień czy nawet polskich wydań wielu podręczników. Dla DDków istnieje jeszcze może jakaś szansa, CD Projekt wie co robi, choć na razie wzięli się za same "Tragici" :P zresztą, nawet cena czasami potrafi odepchnąć. To i tak jest pół biedy w przypadku polskich gier, bo za sensowne podręczniki do Młotka trzeba poświęcić plus minus trzy powieści i piwo :P

  6. Ja właśnie dziś zacząłem czytać Gears of War. Pola Aspho. Sądząc po grze, książka też raczej będzie brutalna. A akurat klimat GoW, jako jeden z nielicznych przypadł mi do gustu. Jak przeczytam całość zdam relacje. :D

    Nie czytałem, ale podziękowania dla bodaj specjalisty w dziedzinie ran powstałych po spotkaniu z piłą mechaniczną mówią same za siebie :D już widzę te wieczorki przy herbacie i ciasteczku, podczas których autorka z owym specjalistą wymienia uwagi na temat haratania ludzi.

  7. Nie umrze, spokojnie. Ci którzy grają będą grać, poza tym moim zdaniem nie jest wcale tak źle.

    U mnie w mieście sporo osób gra, spotyka się, wymienia poglądy...

    Dobrze słyszeć, że są na świecie miejsca, gdzie gry fabularne nie kojarzą się z dziecięcymi zabawami ;) reakcje ludzi, których chce się wtajemniczyć, bywają czasami doprawdy zabawne :D Hmm... bardzo rzadko trafiam na osoby, które co nieco słyszały na ten temat. Ale to raczej przez zadupie, na którym przyszło mi żyć :P

×
×
  • Dodaj nową pozycję...