Skocz do zawartości

Sonky

Redakcja
  • Postów

    206
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Odpowiedzi opublikowane przez Sonky

  1. I jak wrażenia? :P

    Pamiętam tylko zielony sklep (budynek?) z żółtym napisem PANORAMA ( :D ) . A resztę zatarł czas. Choć nie, pamiętam kolej, co mnie strasznie intrygowało będąc młodszym. Pierwszy raz, gdy zobaczyłem pociąg  :'(

  2. Maków Mazowiecki. Czteropak temu, kto wie, gdzie ta mieścina leży (oczywiście bez sprawdzania :P ).

    Płock. Takie małe miasto z Orlenem, wielokrotnymi mistrzami Polski w piłce ręcznej i sarkofagiem Krzywoustego ;)

    Płock?! Toż to o rzut beretem! Kurdę... może się pospieszyłem z tym czteropakiem? :P choć okolice typu Przasnysz czy w końcu Ostrołęka są bardziej znane. A najbliżej (ze znanych miast) owemu Makowowi do... Warszawy? 80 kilometrów wszak to godzina jazdy ;)

  3. Żeby to on jeden Sonky, żeby to on jeden.  Zobaczysz, że będziesz miał takich postaci więcej w miarę rozwoju serii. Choć mnie się jeszcze od początku podobał Jon Snow. Co mnie dziwi, to opinie jakoby Martin nie umiał tworzyć postaci kobiecych, co jest według mnie wierutnym kłamstwem mówiąc Kmicicową mową.  Ot choćby Cersei:, nie chciałbym mieć takiej kobiety za żonę, ale jako postać jest świetna. Jedna z najlepszych intrygantek jakie widziałem. Ale nie bede Ci psuł zabawy z Martinowska twórczością, bo to dopiero początek - zapewniam Cię.

    Aj, nie rób jeszcze większego smaku :P ale koniec offtopa, do postaci dorzucę jeszcze Szarleja z Trylogii Husyckiej, pamięta ktoś go jeszcze? Bohater sam w sobie może się nie wyróżniał, ale podobało mi się jego podejście do Reynevana. No i cytat o paraboli ludzkiego życia :P

×
×
  • Dodaj nową pozycję...