Skocz do zawartości

Sigyn

Użytkownicy
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Sigyn

  1. Czasem każdy pewnie sobie myśli czytając książkę "chciałabym/chciałbym być taki jak.." :D. Ja na przykład często sobie wyobrażam, że jestem kimś innym :D

    Tak mnie ciekawi, gdybyście mogli w jaką postać byście się zamienili lub do jakiej rasy chcielibyście należeć?

    Gadanie posranego maniaka, ale to mnie intryguje :3

  2. Mojej łasce nie można nic zarzucić :D.

    Nie wiem czemu ale jak widzę/słyszę słowo space to jakoś mnie tak odrzuca. Nie lubię s-f.

    A do tematu to czytam Ja, inkwizytor- Wieże do nieba Piekary ;)

    Uwielbiam książki tego gościa :D

  3. Cholera, nie trzy miesiące.. Aż tak źle nie było :D Trzy TYGODNIE!! Mózg mi się lasuje :D

    Mi się nie lasuje, ja naprawdę czytam "Rękopis..." 3 miesiące. :P

    "Rękopisu" nie czytałam, aż tak ciężko napisany/ nieciekawy?

    Hm, ciekawy, choć może nie jakoś superodkrywczy. Niemniej jest to wiedza encyklopedyczna, więc "wchodzi" wolniej niż przeciętna powieść. ;) A poza tym musiałem robić sobie przerwy na "Historię starożytności". <3

    Mrozie taak, przeczytałam wszystkie  :-[ :D

    O_O

    Jak żyje prawie dwie dekady, to jeszcze nie spotkałem nikogo, kto by to wszystko przeczytał. Podziwiam. Będę mógł Cię kiedyś dotknąć? :P

    Pewnie, dam Ci autograf i nawet, w przypływie łaskawego uczucia, możesz sobie zrobić ze mną zdjęcie :D

  4. Hahaha w sumie fakt :P. Zawsze tak robiłam z bałwankiem w zimie. Najpierw lepiłam przez 2 godziny a potem rzucałam się na niego i tarzałam :D.

    Blaithin ale masz lasy one też są ciekawe. Zwłaszcza w zimie jak jest biało, prześwity między pniami... :-[

    Mrozie zobaczę :D. Muszę się o tym sama przekonać, najwyżej wilka złapię :)

  5. Mrozie już przeczytałam i uwielbiam to ;). Szkoda, ze nie ma więcej :(

    Zanim skapłam się, że są kolejne części to 1 przeczytałam 10 razy  :-[

    A bo to było tak, że J.R.R. Tolkien czerpał inspirację z mitów nordyckich ;). Pierścień- Pierścień Avgrimara czy jakoś tak mu było w mitologii, drzewo Białego Miasta- Yggdrasil :).

×
×
  • Dodaj nową pozycję...