Skocz do zawartości

corvus_albus

Użytkownicy
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O corvus_albus

  • Urodziny 05.07.1990

Osiągnięcia corvus_albus

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. a o jego delikatnym zalamaniu nerwowym wiadomo od poczatku zbieracza Nie zdradziłam Ci więc nic z tresci drugiej czesci
  2. Kurw..., nie skończyłem jeszcze Zbieracza, a ty mi tu spojlerujesz :C Dzięki wielkie Z drugiej strony mogłem wspomnieć, że jeszcze nie skończyłem... Chodziło mi o tą bodajrze Dzinkę (a przynajmniej tak mi sie wydaje ze nią była) z Siewcy wiatru
  3. Wybacz Sygin, musiałam przeoczyc Sebuu, dlaczego dopiero w drugim tomie? Dla mnie Mod od poczatku jest najbardziej interesujaca i ogarnieta postacia w tej ksiazce. No dobra nie liczac delikatnych problemów z matką oraz delikatnego zalamania nerwowego po tym jak zabilu mu ta dziewczynę... Ale tak to nie mam mu chyba nic do zarzucenia ( a czytałam Siewce i Zbieracza całkiem nie dawno)
  4. Widać, że gusta są raczej podobne Moimi Ulubionymi postaciami również są Loki i Gerald. Jeżeli jednak chodzi o twórczość Kossakowskiej stane jednak po stronie głębian wymieniając Asmodeusza. Zgniły chłopiec nie jest może postacią pierwszo planową jednak mnie w pewien sposób urzekł. Aczkolwiek zauważyłam, że nikt nie wymienił Maderdina? Poczciwy inkwizytor nie ma swoje dobre i złe strony, mnie tylko w jednym rozdziale zawiódł zachowując się jak kompletny służbista, jednak Piekara stworzył naprawdę ciekawą postać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...