Skocz do zawartości

NoBieski1

Użytkownicy
  • Postów

    333
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia NoBieski1

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Fabuła bez polotu, postaci kiepskie... Czyżby Dragon Age: Początek od Obsidianu? Ale i tak kupię... jak cena trochę zleci ;)
  2. NoBieski1

    Polcon 2015 Poznań

    A PGA w tym roku będzie?
  3. Miało być Masaże... :-[ A tak wyszedł groteskowy żart. Ale tak to już jest, że niektóre piersi mógłbym schrupać... ;D
  4. Facet jest po prostu przedsiębiorczy, a enklawa co? Ucina skrzydła small biznesu NoBieski1 "Masarnia Kobiecych Piersi" - tanio i profesjonalnie. 8)
  5. Tak szczerze to tu zaglądałem Ale incognito ;D Poza tym przełamałem się i założyłem konto na fejsie i byłem z enklawą na bierząco. Muszę tutaj pochwalić enklawę na facebooku - naprawdę dużo newsów wrzucacie. Normalnie nie trzeba wchodzić na Waszą stronkę... ;D Cursian, co tam u Ciebie? W CDA naczelny się zmienił, bardziej otwarty i przychylny na młodych i ambitnych?
  6. Zauważyliście, że odkąd Shane nazwała mnie spamerem, strzeliłem focha i przestałem się udzielać w moim spamerskim wątku? I komu jest teraz przykro, Shane? :o
  7. Cursian, a Ty dobrze sprawdziłeś wymagania? Pewny jesteś, że ci pójdzie ;)
  8. Przypominam, że Mrozie gdzieś-kiedyś obiecał mi reckę na enklawie... ;)
  9. Właśnie to dostrzegłem! Nie ma szałtboksu!!! Gdzie teraz będę wypisywał te bzdurne pytania?! :o
  10. Jak wyższe ceny? W Polsce dochodzą koszta... lokalizacji książki ;) W oryginale kupisz to samo sporo taniej. Więc to my mamy drożej kupić amerykańską książkę. Chyba...
  11. Zauważyłem, że enklawa przeszła lekki lifting. Trochę zachowawczy, bez wielkich fajerwerków. Piszcie, co o tym myślicie, niech wszyscy wiedzą! ;D Według mnie za skromne zmiany! Dajcie smoka zamiast kursora! Wielkie czachy jako ikony tematów! Strzelające roboty na głównej! Wielkie cyc... Nobieski odmieni oblicze ziemi, tej ziemi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...