Skocz do zawartości

Utopia Abasara - Prolog


Superkarpik

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym zamieszczam na łamach EM prolog mojego pierwszego większego opowiadania które (w odróżnieniu od opowiadań o Falloucie ) posiada logiczny sens treściwą fabułę i bohatera nie będącego mary sue.

Zapraszam do lektury prologu. ;)

[align=center][align=center][align=center]Prolog

Wyobraź sobie wszystko co chcesz. Wszystko co jest niemożliwe i daj temu życie. Wyobraź sobie te wszystkie niezrozumiałe zjawiska o których mogłeś jedynie czytać w książkach. A teraz uznaj je za realne i możliwe byty. Wyobraź sobie świat w którym to wszystko istnieje. Świat w którym można uczynić tak wiele, że słowo „niemożliwe” straciło swoje pierwotne znaczenie. Nadaj temu linię czasu podobną do swojej, aby łatwiej ci było to wszystko pojąć. Zobacz rzeczy, które widywałeś jedynie w bajkach. Wszystko co nazywałeś fantazją, magią czy też iluzją jest częścią tego świata.

Witaj w moim świecie.

W świecie pełnym niemożliwego. W  świecie, gdzie jedynym ograniczeniem twoich możliwości jest twój własny umysł. Tak właśnie wygląda mój świat. Świat który stworzyłem. Świat idealny.

W moim świecie panuje całkowita harmonia. Zarówno pomiędzy istotami magicznymi, jak i tymi pozbawionymi takowych zdolności. Wszyscy; Elfy, krasnoludy, wampiry, gnomy, smoki, ludzie. Wszyscy żyją w zgodzie bo tego od nich wymagam.

Witaj w świecie Bramy.

Witaj w Utopii Abasara

[/align]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...