Lionhead rozpoczął "epizodyczną" dystrybucję Fable II

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Lionhead rozpoczął "epizodyczną" dystrybucję swojego ostatniego dzieła - Fable II.

Fable II: Game Episodes to nowa inicjatywa twórców gry, która ma na celu powiększenie i tak już licznego grona fanów świata Albionu. Idea polega na tym, że wydaną niecały rok temu grę podzielono na 5 części i przeznaczono do osobnej sprzedaży za pośrednictwem usługi Xbox Live. Pierwszy epizod, pozwalający na rozegranie dzieciństwa głównego bohatera, został udostępniony za darmo.

Z czasem Lionhead wypuści kolejne, odpłatne już fragmenty gry, których nabywanie umożliwi skompletowanie całego "dyskowego" Fable II, wraz z pełnym wątkiem głównym, wszystkimi zad. pobocznymi, achievementami itd. Ponadto, pięcioczęściowa wersja gry brytyjskiego studia jest w pełni kompatybilna z wydanymi wcześniej dodatkami "Knothole Island" i "See the Future".

 

Naturalnie, F2: Game Episodes pozwala również na rozgrywkę w trybie co-op - niezbędne do tego jest jednak posiadanie konta Xbox LIVE Gold.

Pełną treść oficjalnego oświadczenia Lionheadu można znaleźć tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.