News

Środek lata i wysokie temperatury nie są wymówką dla niezależnych deweloperów, którzy nawet teraz w pocie czoła pracują nad swoimi projektami - tak jak ekipa tworząca Dungeons of the Amber Griffin. Zespół Frozengem Studio opublikował ostatnio nagranie prezentujace najświeższe owoce eksperymentów z Unreal Engine 5.

więcej...

Pod lupą

Nowe Lords of the Fallen okiem fana jedynki

Tytuł wydanego kilka tygodni temu Lords of the Fallen może budzić pewne zamieszanie. W 2014 roku swą premierę miała bowiem zupełnie inna produkcja, pieczętująca się tym samym mianem. Również należała do cieszącego się niesłabnącą popularnością grona krewniaków Soulsów, ale zamiast bezmyślnie kopiować dzieła FromSoftware, starała się podejść do tematu na własny sposób. (...) Ja jednak nigdy wielkim fanem gier Japończyków nie byłem, zaś dzieło Deck 13 skradło mi z życiorysu ponad 20 godzin. Jak w tym kontekście wypada nowa wersja?

więcej...

Solucja i poradnik

Niniejsza solucja i poradnik opisuje krok po kroku wyprawę na post-apokaliptyczne pustkowia Ameryki, która stanie się udziałem każdego gracza Wasteland 2: Director's Cut.

Niniejsza solucja i poradnik zawiera opis przejścia gry Expeditions: Viking.

W naszej solucji znajdziesz porady i opisy przejść poszczególnych rozdziałow gry ArcaniA: Gothic 4. Artykuły dotyczące poszczególnych części gry zostały podzielone na dwie sekcje: wątków głównych i pobocznych.

Ten dział opisuje wszystkie dostępne obszary w grze. Pamiętaj, że Baldur's Gate daje ci sporą swobodę w wyborze kolejnego miejsca, które odwiedzisz - możesz wykonywać wątek główny, lub zająć się pracą na własną rękę, a na deser zostawić odnalezienie zabójcy twego przybranego ojca.

Ten dział opisuje wszystkie dostępne obszary w Baldur's Gate 2. Miejsca opisywane są dokładnie punkt po punkcie; dodatkowo w niektórych działach wprowadzono podziała artykułów na dwie części: pierwsza ogólnie opisująca lokacje, oraz druga, opisująca same zadania.

więcej...

Przewodnik

Przewodnik Wasteland 2 zawiera w sobie szereg porad związanych z niełatwą sztuką przetrwania na post-apokaliptycznych pustkowiach Arizony i Kaliforni.

W chwili obecnej przewodnik po Expeditions: Viking zawiera jedynie informacje na temat DLC do gry.

Bohaterowie Niezależni

Bohaterowie niezależni

więcej...

Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y Z

Twórca oryginalnego Fallouta przedstawia Wasteland 2, sequel pierwszej w historii post-apokaliptycznej komputerowej gry RPG. Piekielny krajobraz Pustkowi czeka na ciebie. Odciśnij swoje piętno... lub zgiń, próbując. Ponad 80 godzin zabawy, w trakcie których wyposażysz swój oddział w najbardziej niszczycielską broń po tej stronie strefy, sprawdzisz swoje umiejętności strategiczne i zaprowadzisz porządek na Pustkowiach.

Expeditions: Viking to niezwykle oczekiwana kontynuacja debiutanckiej gry Logic Artists – Expeditions: Conquistador. W drugiej odsłonie gracz wcieli się w rolę lidera cichej, nordyckiej wioski. Ponieważ sąsiedzi snują przeciwko niej niecne plany, trzeba zebrać siły i przekroczyć morza, aby odkryć królestwa Wysp Brytyjskich – to właśnie tam czekają bogactwo i potęga.

Przygotuj się na ekscytującą podróż po świecie Mistycznych Kaszub. Poznaj wierzenia dawnych Pomorzan oraz rozpraw się z potworami, które zaczęły panoszyć się po okolicy. Pokonując potwory zbierz informacje do bestiariusza, stworzonego na podstawie kaszubskich opowieści. Bestiariusz We współpracy z Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie tworzymy unikalny i niespotykany dotychczas w grach cRPG, świat kaszubskiego fantasy.

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Widmo wolności to nowa przygoda w Cyberpunku 2077 utrzymana w klimacie szpiegowskiego thrillera. Kiedy orbitalny transportowiec z prezydentką Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki zostaje zestrzelony nad najgroźniejszą dzielnicą Night City, tylko ty możesz przyjść jej z pomocą. Wciel się w V, cyberpunka do wynajęcia, i zanurz się w zawiłą intrygę szpiegowską, w którą zamieszani są przedstawiciele najwyższych kręgów władzy i brutalni najemnicy trzęsący czarnym rynkiem.

więcej...