Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z kamienia

Solucja i poradnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z kamienia

Niniejsza solucja zawiera kompletny opis przejścia pierwszego dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który nosi tytuł Serca z kamienia. Znajdziesz tutaj dokładne opisy lokacji, mapy, misje wątku głównego, zadania poboczne i wiele więcej.

Poradnik podzielono na kilka kategorii. W sekcji "Lokacje" znajdziesz dokładny opis danej lokacji z odnośnikami do zadań, natomiast pod linkami w sekcjach "Wątek główny", "Zadania poboczne" i "Poszukiwania" kryją się opisy konkretnych zadań, których tytuły pozostają w całkowitej zgodzie z nazewnictwem zaczerpniętym z gry.

Zachodnia Redania

Akcja dodatku została umiejscowiona w zachodniej Redanii, a dokładnie w północno-wschodnim krańcu mapy znanej z podstawowej części gry. Rozszerzenie powiększa zatem dostępny teren wokół Novigradu o kilkadziesiąt nowych miejsc oraz łączących się z nimi zadań. Większość nowych misji dzieje się właśnie w nowych lokacjach, choć nierzadko odwiedzisz również znane miejsca w Oxenfurcie i we wcześniej eksplorowanej części Redanii.

Lokacje

Wątek główny

Zadania poboczne

Poszukiwania


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.