Gry: Solucja i poradnik

Wasteland 2

Niniejsza solucja i poradnik opisuje krok po kroku wyprawę na post-apokaliptyczne pustkowia Ameryki, która stanie się udziałem każdego gracza Wasteland 2: Director's Cut.

Expeditions: Viking

Niniejsza solucja i poradnik zawiera opis przejścia gry Expeditions: Viking.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Niniejsza solucja i poradnik gry zawiera kompletny opis przejścia gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Znajdziesz tutaj dokładne opisy lokacji, mapy, misje wątku głównego, zadania poboczne i wiele więcej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z kamienia

Niniejsza solucja zawiera kompletny opis przejścia pierwszego dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który nosi tytuł Serca z kamienia.

ArcaniA: Gothic 4

W naszej solucji znajdziesz porady i opisy przejść poszczególnych rozdziałow gry ArcaniA: Gothic 4. Artykuły dotyczące poszczególnych części gry zostały podzielone na dwie sekcje: wątków głównych i pobocznych.

Baldur's Gate

Ten dział opisuje wszystkie dostępne obszary w grze. Pamiętaj, że Baldur's Gate daje ci sporą swobodę w wyborze kolejnego miejsca, które odwiedzisz - możesz wykonywać wątek główny, lub zająć się pracą na własną rękę, a na deser zostawić odnalezienie zabójcy twego przybranego ojca.

Baldur's Gate II: Cienie Amn

Ten dział opisuje wszystkie dostępne obszary w Baldur's Gate 2. Miejsca opisywane są dokładnie punkt po punkcie; dodatkowo w niektórych działach wprowadzono podziała artykułów na dwie części: pierwsza ogólnie opisująca lokacje, oraz druga, opisująca same zadania.

Baldur's Gate II: Tron Bhaala

Dział "solucja" poprowadzi cię krok po kroku przez cały dodatek Tron Bhaala. Wątek główny

Baldur's Gate: Opowieści z Wybrzeża Mieczy

W tym dziale znajdziesz solucję do dodatku do Baldur's Gate, który nosi tytuł Opowieści z Wybrzeża Mieczy. Rozszerzenie dodaje cztery nowe obszary: portowe miasteczko zwane Brodą Ulgotha, Wieżę Durlaga, oraz dwie tajemnicze wyspy.

Divinity: Original Sin

Poniższa sekcja jest w całości poświęcona opisowi przejścia Divinity: Original Sin. Dzieło Larian Studios po raz kolejny przenosi nas do krainy Rivellonu, tym razem na kilkaset lat przed wydarzeniami znanymi z wcześniejszych gier z serii Divinity.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »