The Elder Scrolls Online: Gold Road

Podstawowe informacje

Po raz pierwszy w The Elder Scrolls Online w Tamriel pojawia się nowy daedryczny książę. Zapomniana nawet przez swoich najbardziej wiernych czcicieli, Ithelia powraca. Dlaczego akurat teraz? I jakie plany dla West Weald mają jej wyznawcy? Wyrusz na przygodę w obronie rzeczywistości, zanim Ithelia rozpruje nici losu.

ODKRYJ NOWĄ STREFĘ

Ruszaj do West Weald, cesarskiego regionu ostatnio oglądanego w TES IV: Oblivion, któremu zagraża teraz dżungla Valenwood i ataki daedr. Broń stolicy Colovii, Skingradu, badaj dzikie ostępy Dawnwood i odkryj starożytne ayleidzkie ruiny oraz coloviańskie góry. Wszystkim tym miejscom zagraża chaos powrotu Ithelii.

SCRIBING

Wejdź do samego serca magii poprzez Scribing, wyjątkowy system, który pozwala ci personalizować własny styl gry na nowe i ekscytujące sposoby. Zbieraj specjalne umiejętności i modyfikuj ich efekty oraz funkcjonalności, aby były skrojone na miarę specjalnie dla ciebie. Dzięki systemowi Scribing naprawdę masz wolność i moc grania, jak zechcesz.

ODKRYJ JESZCZE WIĘKSZĄ PRZYGODĘ!

Ruszaj do pełnego wyzwań, nowego, 12-osobowego Triala, Lucent Citadel, zmierz się z niebezpiecznymi wydarzeniami globalnymi i bossami, przejdź do fascynujących nowych jam i publicznych lochów, zdobywaj wyjątkowe nagrody w grze i wiele więcej. 

  • Data premiery (świat):

News

więcej...