ESO: Scions of Ithelia oraz 41 Aktualizacja już dostępne

W ręce graczy The Elder Scrolls Online oddano właśnie nowe DLC zatytułowane Scions of Ithelia, które stanowi wstęp do zaplanowanego na czerwiec dodatku Gold Road. Premierze DLC towarzyszy całkowicie darmowa, 41 Aktualizacja.

Jak to drzewiej bywało w przypadku całorocznych przygód, Scions of Ithelia umożliwia wyprawę do dwóch całkowicie nowych podziemi: Jamy Zaprzysiężonych (Oathsworn Pit) oraz Zasłony Obłąkania (Bedlam Veil).

Jama Zaprzysiężonych to poligon dla najbardziej oddanych wyznawców Malacatha, który właśnie został zaatakowany. W związku z powyższym daedryczny książę wyzwa do dokonania zemsty! Kim są leśne elfy, które najechały to miejsce i jakie są ich zamiary wobec ocalałych z Jamy? W misji od samego Malacatha pomoże ork Bazrag, a celem graczy jest odzyskanie kwatery w lochu i uwolnienie stamtąd jeńców... zanim wszystko będzie stracone.

 

Z kolei zlokalizowana w półwymiarze Maelstromu Zasłona Obłąkania jest swego rodzaju magazynem wszelkiego rodzaju broni, artefaktów i potworów. Teraz tajemniczy kult zaczął łupić królestwo Fa-Nuit-Hena, dlateg ten potrzebuje pomocy w obronie swojej siedziby i uniemożliwieniu bandytom przejęcia tajemniczego skarbu znajdującego się w jej sercu. 

Premierowy zwiastun Scions of Ithelia prezentuje się następująco:

Oba podziemia są dostępne na poziomach Normal, Veteran i Hard Mode. Dodatkowo w obu lochach znajdują się osobne nagrody i osiągnięcia, w tym sześć nowych zestawów przedmiotów, dwa zestawy potworów i wyjątkowe elementy kolekcji.

DLC Scions of Ithelia jest bezpłatne dla wszystkich subskrybentów ESO Plus i dostępne w cenie 1500 Crowns w Crown Store w grze (w dziale DLC). Należy pamiętać, że po wygaśnięciu abonamentu ESO Plus gracz traci dostęp do DLC, dopóki nie odnowi subskrypcji lub nie zakupi pakietu za Crowns. Nie utraci jednak w ten sposób żadnych przedmiotów, osiągnięć ani nagród zdobytych w okresie, gdy pakiet był dostępny.

 

W sprzedaży jest także Zestaw Kolekcjonerski Scions of Ithelia w cenie 4000 Crowns. Obejmuje on pakiet DLC, wierzchowca Ashbone Sabre Cat, chowańca Ashbone Echalette i pięć Crown Experience Scrolls. Zestaw Kolekcjonerski można znaleźć i zakupić w dziale Featured w Crown Store w grze. Należy zwrócić uwagę, że każdy posiadacz ESO Plus może odebrać Zestaw Kolekcjonerski Scions of Ithelia bezpłatnie w okresie dwóch tygodni od premiery na danej platformie.

Jak już wspomniano wcześniej, premierze nowego DLC towarzyszy całkowicie darmowa 41 Aktualizacja. Wprowadza ona m.in. możliwość grupowania uzbrojenia oblężniczego, co powinno zmniejszyć obciążenie ekwipunku, nowy zestaw nagród PvP, nowy przedmiot mityczny dostępny poprzez system Antiquities - naszyjnik Torc of the Last Ayleid King, a także znaczącą optymalizację wydajności rozgrywki. Z pełną listą zmian można zapoznać sie na oficjalnym forum ESO.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.