Chcesz nawiązać współpracę?

Mimo wszelkich starań z naszej strony, ciężko byłoby nam zapewniać usługi na najwyższym poziomie, gdyby nie współpraca z naszymi partnerami. Jesteśmy otwarci na propozycje najróżniejszych podmiotów, począwszy od portali o podobnej tematyce, poprzez wydawców gier czy księżek, a na organizatorach imprez kulturalnych skończywszy.

Posiadamy doświadczenie w kwestii patronatów medialnych - współpracowaliśmy (lub wcięż współpracujemy) z takimi firmami jak CDP.pl, Cenega Poland, Fabryka Słów, wyd. Insignis czy wyd. Sine Qua Non. W zamian za umieszczenie naszego logotypu na promowanym produkcie (lub, w przypadku wydarzeń kulturalnych, materiałach promocyjnych danego wydarzenia), oferujemy pomoc w reklamie produktu poprzez takie działania, jak umieszczenie go w doskonale widocznej dla wszystkich czytelników sekcji "patronujemy", regularne zamieszczanie na łamach portalu wszystkich nadsyłanych informacji prasowych, czy też umieszczenie w widocznym miejscu banneru reklamowego danego produktu.

W niemal każdym przypadku szczegóły współpracy są ustalane indywidualne, dlatego też propozycje prosimy przesyłać na adres:

  • michal [dot] mroz [at] enklawanetwork [dot] pl

Na każdą wiadomość postaramy się odpowiedzieć w terminie nie dłuższym niż 72 godziny. Bez bicia przyznajemy, że nie zawsze się to udaje, zwłaszcza w okresie szczególnego natężenia ruchu (np. targi lub konwenty). Robimy jednak co w naszej moce, by na wszelkie propozycje współpracy odpowiadać jak najszybciej.

Promuj Enklawa Network

Jeśli podoba Ci się Enklawa Network i chciałbyś promować nasz portal na swojej stronie lub blogu, wybierz jeden z poniższych kodów i po prostu go wklej. Za wszelkie okazane w ten sposób wsparcie serdecznie dziękujemy!

Banner animowany (400x50 px)

Enklawa Network - cRPG, MMORPG, literatura fantastyczna, wydarzenia kulturalne i wiele więcej!

<a href="https://enklawanetwork.pl" title="Enklawa Network - cRPG, MMORPG, literatura fantastyczna, wydarzenia kulturalne i wiele więcej!" target="_blank"><img src="https://enklawanetwork.pl/front/misc/enklawa-banner-anim.gif" alt="Enklawa Network - cRPG, MMORPG, literatura fantastyczna, wydarzenia kulturalne i wiele więcej!" /></a>

Banner statyczny (400x50 px)

Enklawa Network - cRPG, MMORPG, literatura fantastyczna, wydarzenia kulturalne i wiele więcej!

<a href="https://enklawanetwork.pl" title="Enklawa Network - cRPG, MMORPG, literatura fantastyczna, wydarzenia kulturalne i wiele więcej!" target="_blank"><img src="https://enklawanetwork.pl/front/misc/enklawa-banner-static.gif" alt="Enklawa Network - cRPG, MMORPG, literatura fantastyczna, wydarzenia kulturalne i wiele więcej!" /></a>

Button (88x31 px)

Enklawa Network - cRPG, MMORPG, literatura fantastyczna, wydarzenia kulturalne i wiele więcej!

<a href="https://enklawanetwork.pl" title="Enklawa Network - cRPG, MMORPG, literatura fantastyczna, wydarzenia kulturalne i wiele więcej!" target="_blank"><img src="https://enklawanetwork.pl/front/misc/enklawa-button.gif" alt="Enklawa Network - cRPG, MMORPG, literatura fantastyczna, wydarzenia kulturalne i wiele więcej!" /></a>