Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z kamienia

Podstawowe informacje

Serca z Kamienia to pierwsze rozszerzenie do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon — wielokrotnie nagradzanej gry RPG osadzonej w olśniewającym otwartym świecie fantasy.

Wciel się w legendarnego zabójcę potworów Geralta z Rivii i staw czoło Olgierdowi von Everecowi, bezlitosnemu przywódcy rozbójnickiej bandy, który w tajemniczy sposób zyskał dar nieśmiertelności. Dodatek “Serca z Kamienia” to ponad 10 godzin nowych przygód, a także nowe postaci, wątek miłosny, potężni przeciwnicy, oraz opowieść której kształt nadadzą twoje wybory.

NOWA PRZYGODA GERALTA Z RIVII

Podejmij nowe wiedźmińskie zlecenia, zdobywaj doświadczenie, zbieraj nowe przedmioty oraz ekwipunek.

  • Pokonaj przeciwników używając nowych broni i artefaktów.
  • Zdobywaj kolejne poziomy doświadczenia przyjmując niebezpieczne zlecenia i walcząc z nowymi przeciwnikami.
  • Odpocznij od trudów podróży odkrywając nowe karty do Gwinta lub zgłębiając nowy wątek miłosny.

ZMIERZ SIĘ Z NIEŚMIERTELNYM WROGIEM

Najęty przez Pana Lusterko Geralt musi pokonać Olgierda von Evereca, bezwzględnego przywódcę rozbójnickiej bandy, który posiadł dar nieśmiertelności.

  • Przyjmij zlecenie od Pana Lusterko, tajemniczego podróżnika, który w przeszłości pomógł ci odnaleźć Yennefer.
  • Wykonaj trzy karkołomne zadania, aby pokonać Olgierda — bezwzględnego przywódcę bandytów, będącego pod wpływem czaru zapewniającego nieśmiertelność.
  • Zaplanuj podróż i ruszaj w drogę — Serca z Kamienia to przygoda, podczas której poznasz grupę zawodowych włamywaczy, udasz się na wesele będąc opętanym przez ducha, oraz zmierzysz się z jednymi z najbardziej przebiegłych potworów, jakie kiedykolwiek stanęły na twojej drodze.
  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Polska):
  • Oficjalna strona: http://www.thewitcher.com/

News

Nigdy nie spodziewałem się, że nadejdzie dzień, w którym na Enklawie będziemy pisać o premierze książki kulinarnej. To się jednak właśnie wydarzyło, jednak powód jest ku temu wyjątkowo, ponieważ dziś swoją premierą miałą oficjalna księga kucharska ze świata Wiedźmina!

więcej...

Pod lupą

Serca z kamienia - recenzja dodatku do Wiedźmina 3

Końcówka tego roku będzie niemożliwie nudna. Owszem, pojawi się jeszcze między innymi Fallout 4, ale bądźmy szczerzy – nikt nie zabierze już Wiedźminowi tytułu gry roku. Fakt, miał pewne skazy (wystarczy wspomnieć choćby średniawy system walki), ale ta fabuła! Mając w pamięci absolutnie genialny wątek Czerwonego Barona, nie wierzyłem, że da się wymyśleć coś jeszcze lepszego – zwłaszcza w „prostym” DLC. Jakże miło być w błędzie!

więcej...