Ścieżka Przeznaczenia, nowa gra karciana osadzona w uniwersum Wiedźmina, oficjalnie zapowiedziana!

Kilka miesięcy temu swoją premierę miała gra planszowa Wiedźmin: Stary Świat, która okazała się niemałym sukcesem. Wkrótce przygody Geralta i spółki zostaną przeniesione do kolejnego medium, ponieważ RED-zi zapowiedzieli właśnie karciankę Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia.

Owa gra karciana jest owocem współpracy polskiego dewelopera z firmą Go On Board. W Ścieżce Przeznaczenia, opartej rzecz jasna na kanwie popularnych opowieści znanych z kart książek Andrzeja Sapkowskiego, gracze wcielą się w najsłynniejszych bohaterów Kontynentu takich jak Geralt z Rivii, Ciri i Yennefer. Tytuł będzie oferować złożoną rozgrywkę o strategicznym charakterze i wciągającą historię w bogatym świecie mrocznego fantasy, oferując za każdym razem ok. 45-90 minut zabawy dla 1-5 graczy. Autorem gry jest Łukasz Woźniak, który w swoim dorobku posiada nie tylko wspomnianą planszówkę Wiedźmin: Stary Świat, ale również takie pozycje jak Valhalla czy Tytani.

Zanim jednak ktokolwiek podąży swoją ścieżką przeznaczenia, karcianka musi pomyślnie przejść przez kampanię crowdfundingową w serwisie Gamefound. Rozpocznie się ona 19 października i potrwa do 7 listopada. Oficjalna strona zbiórki już wystartowała. Można na niej znaleźć dokładną specyfikację gry, a także obietnicę ekskluzywnych nagród dla tych, którzy sięgną do portfeli już pierwszego dnia zbiórki.

 

Sądząc po dotychczasowej reputacji Go On Board i mając na uwadzę zasięg marki Wiedźmina, trudno oczekiwać czegokolwiek innego niż kolejnego sukcesu.

A czy wy zamierzacie wysupłać kilka orenów... lub złotych na Ścieżki Przeznaczenia?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.