Romanse

Przewodnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Pod względem liczby złamanych niewieścich serc Geralt z Rivii mógłby zawstydzić niejednego amanta. W Wiedźminie 3 Biały Wilk również może przeżyć wielkie uniesienia, znajdując miłość swego życia, wikłając się w przelotne uczucia lub... umawiając się na szybki numerek. Opcji jest wiele, a niniejszy artykuł przedstawia każdą z nich.

Dwie wielkie miłości Geralta

Yennefer

W Dzikim Gonie kruczowłosa czarodziejka po raz pierwszy wystąpuje w grach o Wiedźminie i nietrudno zgadnąć, że dla wielu jest naturalnym wyborem romansowym. Podobnie jak w książkach, tak i w grze miłość Geralta i Yen jest niezwykle burzliwa. Kto wybierze zapach bzu i agrestu, ten ma brak wrażeń nie będzie narzekać. Polecam zatem zapoznać się z dokładnym poradnikiem romansowania z Yennefer.

Triss Merigold

Pod nieobecność Yen to właśnie Triss miała okazję skraść serce Geralta. Nikogo zatem nie może dziwić, że czarodziejka nie zamierza łatwo poddać się w walce o względy Białego Wilka. Triss trudno odmówić uroku, a wspólne przeżycia cementują bliskie relacje z Geralta. To bynajmniej nie oznacza, że zdobycie serca rudowłosej piękności nie wymaga wysiłku, dlatego polecam zapoznać się z kompletnym poradnikiem romansowania z Triss.

A może obie?

Kto zna naturę kobiet, a zwłaszcza czarodziejek, ten nie powinien mieć wątpliwości, że jest to fatalny pomysł i musi mieć opłakane skutki. I faktycznie, jeśli zdecydujesz wyznać miłość obu czarującym paniom, to po przybyciu do Novigradu w finałowym akcie opowieści poproszą cię o... spędzenie wspólnego wieczoru. Otrzymasz w ten sposób zadanie Serce nie sługa, którego ukończenie będzie miało opłakane skutki. Nie tylko stracisz względy obu czarodziejek, ale narazisz się również na potężną porcję szyderstw ze strony mistrza ars amandi, Jaskra...

Przelotne miłostki

Podczas swojej przygody Geralt napotka wiele innych interesujących kobiet, które spróbują go uwieść swoimi wdziękami. I, trzeba przyznać, że nic nie stoi na przeszkodzie, by dać się porwać tym miłosnym uniesieniom, bowiem żaden z tych przelotnych romansów nie wpłynie na relacje z Yen lub Triss.

Keira Metz

Keira Metz jest jedną ze starych znajomych Geralta, z którą ostatnimi czasy los nie obchodził się zbyt delikatnie. Sprawy mają się jednak tak, że Keira posiada informacje, których potrzebuje Geralt, a i czarodziejka pragnie zrealizować prywatne cele, w których Wiedźmin mógłby odegrać znaczącą rolę. Współpraca przy zadaniach Polowanie na czarownicę, Po omacku, Magiczny kaganek, Zaproszenie od Keiry Metz i Mysia wieża sprawi, że Keira poprosi cię o "przyjacielską przysługę". Jej spełnienie zakończy się romantycznym wieczorem i - być może - gorącą nocą w objęciach czarodziejki. Nazajutrz obudzisz się z małym kacem moralnym i kolejną misją poboczną do wypełnienia, ale to już zupełnie inna historia. W tym momencie romans z Keirą dobiegnie końca.

Jutta an Dimun

Na skelligijskiej wyspie Faroe napotkasz kobietę o niezłomnym charakterze - Juttę an Dimun. Piękna wojowniczka przysięgła poślubić mężczyznę, który pokona ją w pojedynku, lecz żadnemu z pretendentów do jej ręki jeszcze się to nie udało. Ty również będziesz mógł stanąć w szranki, lecz najpierw będziesz musiał udowodnić swoją wartość, wykonując misję poboczną Żelazna dziewica. Gdy dokonasz tego i pokonasz Juttę w uczciwym pojedynku szermierczym, Skelligijka zaproponuje ci wspólne spędzenie nocy. Na ożenek nie masz co liczyć, ale kto by odmówił kilku upojnym chwilom w objęciach żelaznej córy Skellige?

Madame Sasha

Piękną arystokratkę spotkasz na turnieju Gwinta w Passiflorze, w którym możesz wziąć udział w ramach zadania O wysoką stawkę. Przyjdzie ci się nawet z nią zmierzyć w karcianym pojedynku, a później... ruszyć w pościg za złodziejami turniejowej nagrody. Gdy przyjdzie co do czego, okaże się, że Sasha wcale nie jest zwykłą atystokratką, lecz nilfgaardzkim szpiegiem. To jednak wcale nie przeszkodzi jej w świętowaniu dobrze wypełnionej misji wspólnie z Geraltem, a jeśli tylko zechcesz, temperatura owego spotkania może być gorąca niczym ofirskie słońce.

Szybkie numerki

Wikłanie się w romanse nie zawsze jest dobrym pomysłem. Na szczęscie Geralt może wysupłać z sakwy kilka novigradzkich koron i zaspokoić swoje żądze w jednym z dwóch przybytków cielesnych rozkoszy, jakie znajdują się w Novigradzie.

Passiflora

To bez wątpienia najbardziej znany i najbardziej ceniony przybytek w Novigradzie. Zarządzająca nim markiza Serenity dba o najwyższa jakość usług, którym odpowiadają ich wysokie ceny. Jeśli to dla ciebie nie problem, Viola, Narcissa i Amrynn zadbają o spełnienie wszystkich wiedźmińskich potrzeb.

Kuternoga Katarzyna

Wbrew nazwie lokalu, nie pracują w nim niepełnosprawne dziewczęta - wprost przeciwnie, żadnej z nich nie można odmówić biegłości w sztuce miłosnej, a i cena jest znacznie bardziej przystępna niż w Passiflorze. Kto zdecyduje się odwiedzić ten przybytek rozkoszy, może wynająć sobie miłe towarzystwo takich dam jak Mszczuja, Zuzia i Berta.


Mrozie


Opublikowano:

Zobacz komentarze ()
Ostatnia aktualizacja:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.