Znaki

Przewodnik gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Jeśli w serii gier o Wiedźminie są rzeczy niezmienne, to z pewnością należą do nich wiedźmińskie znaki. W Dzikim Gonie znów mamy do czynienia z pięcioma magicznymi runami, z których Geralt może korzystać zarówno w walce, jak i poza nią. Oto i one.

Gry cRPG - Przewodnik - Wiedźmin 3: Dziki Gon - Znaki - Aard

Znak Aard

Znak Aard wysyła telekinetyczny ładunek, który podcina przeciwników. Rozwinięty zyskuje na mocy i obszarze działania, a nawet może ogłuszać wrogów. W podstawowej formie przydaje się również do niszczenia przeszkód na drodze takich jak spruchniałe drzwi.

Gry cRPG - Przewodnik - Wiedżmin 3: Dziki Gon - Znaki - Igni

Znak Igni

Znak Igni wysyła z rąk Wiedźmina strużkę ognia, która uderza w przeciwników, nierzadko ich podpalając. Wraz z rozwojem znak zyskuje na mocy oraz zasięgu i stanowi znakomitą broń przeciwko niektórym typom wrogów.

Gry cRPG - Przewodnik - Wiedźmin 3: Dziki Gon - Znaki - Yrden

Znak Yrden

Znak Yrden to swego rodzaju magiczna pułapka, która może uczynić przeciwnikowi różnorakie szkody - spowolnić go, ogłuszyć, etc. Jest szczególnie skuteczna w walce z większa ilością nacierających wrogów lub potworami lubiącymi znikać z pola widzenia jak np, południce.

Gry cRPG - Przewodnik - Wiedźmin 3: Dziki Gon - Znaki - Quen

Znak Quen

Znak Quen to najlepszy przyjaciel każdego wiedźmina, ponieważ zapewnia mu tymczasową ochronę przed obrażeniami. Rozwój znaku sprawia, że może on przejąć większą ilość obrażeń, odpychać wrogów, a nawet oddawać w ich stronę siłę zadanych Geraltowi razów.

Gry cRPG - Przewodnik - Wiedźmin 3: Dziki Gon - Znaki - Aksji

Znak Aksji

Znak Aksji służy do manipulowania umysłami przeciwników, dzięki czemu można ich na chwilę unieszkodliwić, a na wyższych poziomach zmusić do walki przeciwko swoim kompanom. Jest również niezwykle przydatny w trakcie zwykłych konwersacji, bowiem pozwala przekonać rozmówców do większej wylewności, co zwykle kończy się również dodatkowymi PD.


Mrozie


Opublikowano:

Zobacz komentarze ()
Ostatnia aktualizacja:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.